Нішеві культури: рекомендації – Agrilab
Нішеві культури: рекомендації
Компанія «Агроексперт Трейд»

Компанія «Агроексперт Трейд» однією з перших ризикнула «протоптати» стежину в спаржевому бізнесі. Це молоде підприємство, засноване у 2014 році, на полях у Херсонській області вирощувало олійні і злакові культури, а 2016-го тут вирішили спробувати свої сили ще і в нішевих. Проблема ж полягала в тому, що в Україні спаржа лише починає «приживатися», а тому теорії і практики її вирощування – недостатньо.

Замовити послугу
Мета проекту

«На вітчизняних просторах інформації про те, як вирощувати спаржу, мало. Й отримати кваліфіковані рекомендації було вкрай важко. Для початку ми вирішили провести аналіз ґрунту, адже розсада спаржі дорога і ризикувати тут не варто, — ділиться досвідом Петро Григор’єв, директор компанії «Агроексперт Трейд». — Раніше ми самостійно відбирали зразки, пакували їх у конверти і надсилали на аналіз у Нідерланди. Але отримані результати все ж були неповними. На одному з форумів колеги порадили звернутися до компанії AgriLab. З цього почалась наша співпраця».

Результати

«Фахівці компанії AgriLab порекомендували нам обробляти землю за допомогою плантажного плуга, адже наші ґрунти досить важкі. Згодом нідерландські спеціалісти, в яких ми переймали досвід, підтвердили те, що це рішення було дуже вдалим, — розповідає Петро Григор’єв. — Також важливе значення мав аналіз ґрунту. З нього ми дізналися, яких саме речовин бракує полю, а яких для вирощування спаржі — вдосталь. У нашій системі удобрення ми збільшили пропорції фосфорних добрив та магнію. Також використали досить багато органічних добрив, які обов’язково вносяться під спаржу. Хоча нам рекомендували вносити 100 т/га, ми збільшили цю норму до 160 т/га з перспективою на 3-4 роки. Загалом аналіз ґрунту дозволив провести удобрення більш грамотно з точки зору не лише агрономії, але й економіки. Зрештою, після врахування усіх рекомендацій компанії AgriLab, 95% посівів спаржі прижилося, а це досить високий показник».

Компанія «Агроексперт Трейд» мінімізувала ризики у вирощуванні нової для себе культури, застосувавши науковий підхід та фахові рекомендації. Тож тепер – залишилося дочекатися врожаю.

Коментар від клієнта
Петро Григор’єв
Директор ТОВ «Агроексперт Трейд»

«Фахівці компанії AgriLab порекомендували нам обробляти землю за допомогою плантажного плуга, адже наші ґрунти досить важкі. Згодом нідерландські спеціалісти, в яких ми переймали досвід, підтвердили те, що це рішення було дуже вдалим. Також важливе значення мав аналіз ґрунту. З нього ми дізналися, яких саме речовин бракує полю, а яких для вирощування спаржі — вдосталь. У нашій системі удобрення ми збільшили пропорції фосфорних добрив та магнію. Також використали досить багато органічних добрив, які обов’язково вносяться під спаржу. Хоча нам рекомендували вносити 100 т/га, ми збільшили цю норму до 160 т/га з перспективою на 3-4 роки. Загалом аналіз ґрунту дозволив провести удобрення більш грамотно з точки зору не лише агрономії, але й економіки. Зрештою, після врахування усіх рекомендацій компанії AgriLab, 95% посівів спаржі прижилося, а це досить високий показник».

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.