Точне землеробство: «пазл» зійшовся!

AgriLab спільно з компанією АгроРегіон провели практикум по застосуванню технологій точного землеробства для студентів Національного університету біоресурсів та природокористування України. Фахівці компаній продемонстрували весь «пазл» технологічного процесу на полі: від аналізу грунту, комплексної агродіагностики поля – до картографування врожайності.

Студенти дізналися як проводиться комплексне агрохімічне обстеження полів та як використовуються його результати на практиці, ознайомились з результатами диференційованого посіву та побачили як впроваджується технологія локально-стрічкового та диференційованого внесення добрив. А завершилась польова частина заняття демонстрацією збирання врожаю з технологією картографування врожайності. Здавалося б, все: пазл «точного землеробства» – зійшовся! Та ні. Адже щоб об’єднати весь цей складний виробничий процес в єдину систему треба оцифрувати дані.

Тож практикум продовжився в офісі компанії AgriLab, де студентам продемонстрували портал агронома MyAgriLab – софт для накопичення, візуалізації та аналізу даних поля.

«Дуже важливо, щоб студенти отримували практичні навички роботи із сучасними технологіями та долучались до процесу впровадження інновацій в агровиробництво. Саме з цією метою 2 роки тому ми започаткували навчальний проект AgriStart спільно з НУБІП. А вже цього року на базі проекту було створено магістерську програму з точного землеробства, – зауважив Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab. Партнерство агробізнесу і освіти – важливий фактор розвитку галузі: відкриваючи доступ студентам до сучасних технологій сьогодні, ми отримаємо кваліфікованих фахівців завтра».

Цю думку поділяють і студенти агрономічних спеціальностей:

«Практикум дуже сподобався, – поділилась своїми враженнями Анастасія Понько, студентка НУБіП. Цікаво побачити як на практиці працюють технології, які ми вивчаємо, поспілкуватись з досвідченими агрономами. Такі заняття не лише розширюють наші знання, а й мотивують, надихають та ще раз переконують у тому, що вибір професії декілька років тому ми зробили правильний».

 

 

 

 

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.