Супутниковий моніторинг для аграріїв: перелік безкоштовних платформ | Agrilab
Супутниковий моніторинг для аграріїв: перелік безкоштовних платформ

Компанія AgriLab відкриває українським аграріям безкоштовний доступ до цифрових рішень Agriquest, Croptical, Farmsat. З їх допомогою фермери зможуть заощадити ресурси під час посівної та на інших етапах виробництва.

Agriquest – це інструмент моніторингу на основі супутникових та метеорологічних даних для аналізу врожайності, оцінки небезпек та впливу погодних явищ на посіви. З ним можна, наприклад, визначити найбільш вдалий момент для посіву чи внесення ЗЗР, уникаючи погодних ризиків. Дана платформа акумулює точні погодні дані за різними параметрами опадів, температур, швидкості вітру, вологості грунту та ін. Важливо, що всі погодні дані надаються не в розрізі регіону, а саме конкретного поля.

Croptical – це платформа якісного супутникового моніторингу. З її допомогою можна визначити проблемні ділянки на полі та зони управління, а також точно спрогнозувати продуктивність поля.  До того ж, агроном не упустить назрівання проблеми на полі, адже система інформуватиме про стан розвитку культур.

Farmsat – цифровий інструмент, який допоможе провести азотне підживлення, оптимізувавши використання добрив, сформувати карту-завдання на внесення азотних добрив на основі карт неоднорідності та підібрати найбільш вдалий для цього час з огляду на погодні дані.

«Дані платформи належать американській компанії EarthDaily Analytics. Це розробник високоточних аналітичних систем. Його продукти добре відомі у США та Європі, зокрема у сфері точного землеробства, – розповідає Ярослав Бойко, СЕО AgriLab.  Ми давно співпрацюємо з EarthDaily Analytics. Ця компанія з перших днів війни пішла з російського ринку та запропонувала українським фермерам безкоштовний доступ до своїх платформ. Більше того, ми разом створили Синдикат підтримки українських фермерів, для того щоб акумулювати зусилля світової спільноти для допомоги нашим аграріям та забезпечення продовольчої безпеки світу. Незабаром про результати цієї ініціативи розповім більше. На разі ж запрошую усіх агровиробників скористатися підказками платформ Agriquest, Croptical, Farmsat. До того ж, наші фахівці на разі надають безкоштовні консультації щодо удобрення та оптимізації ресурсів. Для нас зараз завдання №1 – допомогти українському агровиробництву вистояти у цей час випробувань. А бізнес буде після перемоги».  

Щоб отримати безкоштовний доступ до цих платформ, пишіть запит на електронну пошту sales@agrilab.com.ua або телефонуйте +38 068 931 33 07.

AgroPortal 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.