Моніторинг з "драйвом" | Agrilab
Моніторинг з “драйвом”

22 травня у межах підготовки до УКАБ Агротехнології пройшов моніторинг стану посівів на демонстраційному полі компанії Agro Region. Експерти, агрономи, представники диллерів техніки та студенти оцінили стан сходів кукурудзи, посіяної 23 квітня сівалками різних брендів.  Яка сівалка впоралася з цим завданням краще? І хто “додав драйву” звичайному робочому процесу оцінювання? Про це – далі.

Спочатку був аналіз

На початку березня AgriLab провів комплексну агродіагностику поля компанії Agro Region.

Поле виявилось строкате: з контрастним рН, що змінюється від кислого до лужного. З переважно середнім вмістом “органіки”, проте окремі ділянки поля характеризуються як низьким, так і високим вмістом органічної речовини.

Також проаналізували вміст нітратного азоту, забезпеченість рухомими сполуками фосфору, калію, сіркою та мікроелементами (цинку, міді, марганцю та заліза), засоленість.  У результаті отримали цікаву агрохімічну “картину” та визначили ефективний потенціал поля.

7 сівалок – 1 поле

У квітні на цьому полі 7 сівалок від різних брендів: HorschLEMKEN GmbH & Co. KGJohn DeereAMAZONEKUHN-UkraineGreat Plains UkraineMassey Ferguson посіяли кукурудзу (сорт Adevey AFJ 290) від LG Seeds Ukraine. Посів проходив в один день, за однакових погодних умов.

Пройшов місяць і настав час оцінити стан посівів. Тож група експертів, агрономів, представників дилерів техніки прибула на поле, щоб провести моніторинг. Що з’ясували фахівці? Яка техніка впоралась краще? Про це – згодом. Але, тримаючи інтригу, зауважимо – залежність між результатами аналізу грунту і станом рослин помітно неозброєним оком!

І, до речі, на цьому ж полі планується ще диференційоване внесення добрив. Карти-завдання AgriLab вже розробив. Презентація результатів “полігону інновацій”- на УКАБ Агротехнології 14 серпня. Тож не пропустіть!

Моніторинг з “драйвом”

До компанії досвідчених експертів-агрономів для проведення моніторингу долучилися студенти Національного університету біоресурсів та природокористування, які планують продовжити навчання на магістерській програмі з точного землеробства “Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві”. Для них компанія AgriLab провела польовий практикум із використанням портативної лабораторії,  сенсорного обладнання. Але головне – це обмін досвідом між майбутніми агрономами і тими, у кого за плечима роки реального “виробничого житття”. Студенти здобули неоціненні знання, а експерти – “драйв” від допитливої молоді, яка перетворила звичайний робочий процес у цікаву агро подію. Далі – буде…

 

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.