Сучасна агроосвіта: яка вона?

Про кадрову кризу в агровиробництві ще раз говорити – зайве. Ця болюча тема піднімається чи не на кожній конференції, виставці чи просто зустрічі аграріїв. Проте AgriLab вже зробив деякі важливі кроки для її вирішення. 

Декілька років тому компанія AgriLab розпочала свій шлях змін у системі агроосвіти. Першими кроками стало відкриття лабораторії інновацій у Національному університеті біоресурсів та природокористування України та створення спільного навчального проекту – AgriStart.  Ми почали проводити семінари, тренінги, польові практикуми у найінноваційніших господарствах України, відкривати доступ студентам до сучасних технологій та разом вирішувати реальні польові ситуації. Але цього було все ж недостатньо…

Тож минулого року за підтримки AgriLab було створену магістерську програму з точного землеробства. 1,5 роки навчання, держзамовлення на 10 місць, найкращі студенти університету… Цього року – черговий етап нашого шляху змін в аграрній освіті – за декілька кілометрів від Києва ми створили перший полігон аграрних інновацій Digital Field , де студенти можуть “відточувати” свої вміння та перетворювати теоретичні знання у практичні навички. Провести моніторинг технологією PogoStik чи найновішим дроном? Внести ЗЗР квадрокоптером чи найсучаснішим обприскувачем? Проексперементувати з дією інгібіторів чи підживити кукурудзу за допомогою технології Y-Drop? Тут можна все! Детальніше – у відео.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.