Комплексна агродіагностика поля – Agrilab
Комплексна агродіагностика поля
Компанія «Агрікор Холдинг»

«Розпочавши співпрацю з компанією «Агрілаб» в 2014 році, ми переконалися в її перевагах. Так, почали роботу з аналізу невеликих площ, які потім використовувалися для посівів озимої пшениці та ячменю. Отримавши хороші результати від використання рекомендацій «Агрілаб», вирішили розвивати співробітництво. Торік були закладені порівняльні демонстраційні ділянки на кукурудзі. Всього площі дослідних ділянок склали близько 500 гектарів», – розповів Олег Швидченко, директор Агрікор Холдинг.

 

Замовити послугу
Результати

Ми порівняли результати врожайності гібридів культури з використанням класичної технології внесення добрив і отримані з використанням рекомендацій щодо внесення мінеральних добрив від компанії «Агрілаб». Різниця в урожайності склала понад 5 ц/га на користь останнього.
Таким чином, рентабельність виробництва продукції була явно на користь використання агрохімічної діагностики та відповідних рекомендацій «Агрілаб», оскільки вона дозволила ефективніше використовувати добрива і реалізувати потенціал кукурудзи.
Вже в 2016 році в «Агрікор Холдинг» планує суттєво збільшити обсяги співпраці з «Агрілаб», використовуючи отриманий досвід на більших площах та інших культурах.

Коментар від клієнта
Олег Швидченко
Директор компанії «Агрікор Холдинг»

«Ми порівняли результати врожайності гібридів культури з використанням класичної технології внесення добрив і отримані з використанням рекомендацій щодо внесення мінеральних добрив від компанії «AgriLab». Різниця в урожайності склала понад 5 ц/га на користь останнього.
Таким чином, рентабельність виробництва продукції була явно на користь використання агрохімічної діагностики та відповідних рекомендацій «АgriLab», оскільки вона дозволила ефективніше використовувати добрива і реалізувати потенціал кукурудзи».

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.