Open Agribusiness – відкриті секрети успіху!

Україна здатна вирощувати 100 млн т зернових і 30 млн т олійних. Але для цього треба збільшити ефективність використання ресурсів та впроваджувати інновації.

Про це говорили на конференції Pro100Agro, масштабній агроподії, яку щороку організовує KERNEL в межах партнерської програми Open Agribusiness. На заході зібралося більше 1000 аграріїв з різних куточків України, щоб дізнатися як збільшує врожайність на своїх полях та зменшує виробничі ризики найбільший агрохолдинг країни, які інновації вважає найбільш дієвими, яку стратегію розвитку агробізнесу пропонує.

 «KERNEL вірить у співпрацю та партнерство аграріїв. У те, що 1+1 дає не 2, а 3,» – сказав у вступному слові Євген Осіпов, СЕО компанії KERNEL.

Холдинг пропонує аграріям форвардну програму та повну підтримку на всіх етапах агровиробництва.

«Ми не можемо зупинятися на досягнутому – cвіт змінюється дуже швидко! Треба рухатися, щоб хоча б залишатися на місці», – зауважив Євген Осіпов.

Також керівник KERNEL зазначив, що головне – не розмір, а ефективність кожного поля.

На своїх полях KERNEL застосовує усі найсучасніші рішення, які здатні підвищити ефективність і прибутковість кожного гектара, в тому числі – комплексну агродіагностику від AgriLab та технології точного землеробства.

На конференції PRO100AGRO фахівці компанії KERNEL розповіли про всі рішення, які довели свою ефективність на полях у різних регіонах. Це Open Agribusiness, тут секрети успіху відкриті для всіх!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.