Петро Киверига – Agrilab
Петро Киверига
PhD, директор з аналітики Асоціації виробників сої штату Айова, США

Петро Киверига, кандидат наук, директор відділу аналітики, член Асоціації Соєвих Виробників штату Айови. Киверига отримав диплом спеціаліста з ґрунтознавства та агрохімії в НАН України та доктора наук з ґрунтознавства/родючості ґрунтів на агрономічному факультеті Державного Університету штату Айови.

В Соєвій Асоціації він очолює дослідний проект, який зосереджений на визначенні найкращих методів для збору, аналізу та узагальнення даних від внутрішньогосподарських та екологічних досліджень, а також передачі цих результатів до фермерів, агрономів і фахівців галузі.

Дослідницький інтерес Кивериги сфокусований на прогнозуючому моделюванні, статистиці, дистанційному зондуванні та точному землеробстві.

Петро Киверига – технічний редактор з питань точного землеробства для агрономічного журналу, представник Американського суспільства з агрономії, також доцент факультету агрономії Державного Університету штату Айови.

Точне землеробство потребує не тільки інвестицій у технології, але й безперервного розвитку та вдосконалення нових рекомендаційних систем, які іноді можуть вимагати зміни світогляду. Однією з важливих і часто знехтуваних цінностей точного землеробства є те, що воно дозволяє фермерам і агрономам експериментувати на їхніх полях.

Статті:

Точне землеробство

Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.