(Українська) Краща врожайність за менших витрат – Agrilab
(Українська) Краща врожайність за менших витрат
(Українська) СФГ «АСТРА.»

 

 

 

Order service
(Українська) Мета проекту

(Українська) «Аналіз ґрунту ми проводимо щоосені, — розповідає операційний директор СФГ «АСТРА» Андрій Горобець. З власного досвіду ми переконалися, що внесення добрив на підставі аналізу дозволяє ефективніше використовувати ресурси».

Добрива під цьогорічний врожай СФГ «АСТРА.» вносило за тими рекомендаціями, які отримало в результаті проведення комплексної агродіагностики поля від компанії AgriLab. І результат — виправдав очікування.

(Українська) Етапи проведення агродіагностики

(Українська) Першим етапом комплексної агродіагностики був відбір зразків ґрунту автоматизованим пробовідбірником. Такий спосіб відбору дозволив забезпечити однакову глибину отримання проб та чистоту зразків. Кожній пробі присвоювався унікальний штрих код та GPS-прив’язка до точки координат відбору. Після отримання даних лабораторного аналізу було розроблено агрохімічну картограму розподілу елементів живлення по полю. Окрім агрохімічних факторів, комплексна агродіагностика включає дослідження погодних умов місцевості — кількості опадів та температурних показників за 10 років. Сукупність цих даних дозволяє визначити природній потенціал поля для вирощування тієї чи іншої культури та розробити ефективну систему удобрення.

Врожай, вирощений на основі такого сучасного наукового підходу, переконує — аналіз ґрунту таки варто проводити.

Results

(Українська) «Для вирощування соняшника згідно рекомендацій ми внесли добрива з підвищеним рівнем фосфору, — розповідає Андрій Горобець. Середня урожайність соняшника в цьому році — 34 ц/га. Це при тому, що у цьому році в нашому регіоні більше 25 ц/га — мало хто збирає. Як 25 ц/га отримають — то й вже радіють. У нас тут дуже сухо було. Із 1 квітня по 1 вересня випало від 80 до 100 мм опадів. І серпень такий страшний був — 42 С в тіні».

По іншим культурам результати видались ще більш промовистими: «Середня врожайність ярого ячменю цього року — 44 ц/га. Як на цей рік — не погано зовсім. А от сою ми зібрали по 23 ц/га. Це при тому, що у цьому сезоні в нашому регіоні збирають по 13-15 ц/га. А в нашому господарстві, за рахунок тих рекомендацій, які видав AgriLab, ми внесли саме ті добрива і в тих кількостях, які необхідні були: і не занадто багато, і не мало, це один із факторів — таких результатів врожайності. Звичайно, порівнюючи з минулим роком, який був сприятливіший і за кількістю опадів, і за температурними показниками, цьогорічний врожай — менший. Однак, порівнюючи з іншими господарствами — у нас один із кращих показників врожайності цього року. І важливу роль у цьому відіграла розроблена система живлення на основі аналізу ґрунту».

У СФГ «АСТРА.» на власному досвіді переконалися, що якісний аналіз ґрунту дозволяє суттєво оптимізувати використання ресурсів та отримати кращу врожайність за менших витрат.

Customer's comment
(Українська) Андрій Горобець
(Українська) Операційний директор СФГ «АСТРА»

(Українська) «Середня врожайність ярого ячменю цього року — 44 ц/га. Як на цей рік — не погано зовсім. А от сою ми зібрали по 23 ц/га. Це при тому, що у цьому сезоні в нашому регіоні збирають по 13-15 ц/га. А в нашому господарстві, за рахунок тих рекомендацій, які видав AgriLab, ми внесли саме ті добрива і в тих кількостях, які необхідні були: і не занадто багато, і не мало, це один із факторів — таких результатів врожайності. Звичайно, порівнюючи з минулим роком, який був сприятливіший і за кількістю опадів, і за температурними показниками, цьогорічний врожай — менший. Однак, порівнюючи з іншими господарствами — у нас один із кращих показників врожайності цього року. І важливу роль у цьому відіграла розроблена система живлення на основі аналізу ґрунту»

Order service
Name:
Phone:
Email:
Company name:
Request a Callback
Name:
Phone:
Add comment
Comment:
Thank you for the application. Our manager will contact you during the day.
Thank you! Now you are the first to learn about innovations.