День поля на Херсонщині та Полтавщині

Спека. Сонячний південь країни. Херсонщина…

Компанія AgriLab сьогодні взяла участь у Дні Поля, організованому УкрНДІПВТ ім.М.Погорілого за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України і департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА. Захід проходив під девізом «Техніка і технології для успішного господарювання».

Компанія AgriLab, яка входить у топ-5 найінноваційніших агропідприємств України згідно рейтингу Forbes, представила виробникам сільськогосподарської продукції південного регіону сучасні рішення для підвищення прибутковості полів. Зокрема, значну зацікавленість учасників події викликала комплексна агродіагностика поля, управління живленням культур та GPS-моніторинг техніки.

З досвіду клієнтів компанії AgriLab можна впевнено стверджувати, що лише якісний аналіз грунту здатний підвищити ефективність господарювання від 20% і більше. На сьогодні компанія AgriLab провела аналіз та картографування більше 600 000 га поля понад 150 компаній. І всі вони однозначно стверджують – успішне господарювання починається з якісної аналітики. Впевнені, що таку ж думку, після зустрічі з компанією AgriLab мають і учасники Дня Поля на Херсонщині.

А тим часом на Полтавщині, незважаючи на прохолодну вітряну погоду і похмуре небо, аграрії північного регіону зібралися на черговій Агро Арені на запрошення Bayer Crop Science. Звісно, фахівці компанії AgriLab також були присутні на цьому заході, адже саме вони проводили аналіз грунту усіх демонстраційних полів Bayer. Тож усі присутні аграрії мали нагоду почути про процес та результати агродіагностики «із перших вуст», а також на власні очі побачити сучасний автоматизований пробовідбірник компанії AgriLab та оглянути демонстраційний стенд GPS-моніторингу. Завтра Агро Арена у м.Лубни продовжить свою роботу, тож усі, кого цікавить питання підвищення прибутковості поля, матимуть можливість дізнатися більше про ефективні рішення, які пропонує компанія AgriLab.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.