Агродіагностика поля Digital Field (відео) | Agrilab
Агродіагностика поля Digital Field (відео)

Комплексна агродіагностика поля і вимірювання твердості грунту стали першим кроками, зробленими на полігоні аграрних інновацій Digital Field. Як отримані результати досліджень вплинули на рішення по технології обробітку грунту і створенні системи удобрення?

Що таке комплексна агродіагностика поля? Це унікальний алгоритм дослідження властивостей і визначення потенціалу поля, на основі якого розробляється індивідуальний підхід до системи удобрення і технології вирощування культур.

Вона починається з автоматичного відбору проб грунту на глибину 30 см з GPS прив’язкою до точки координат. Сітка відбору залежить від мети дослідження. Хоча, звісно, чим менша сітка – тим чіткіша картина поля. Для Digital Field застосовувалась сітка 0,5 га. Кожна проба отрмує унікальний штрих-код та фіксується в онлайн-системі.

Після цього проводиться комплексний агрохімічний аналіз грунту та розробляються картограми поля. Завдяки тому, що відбір проходив із GPS прив’язкою, на картограмах видно як розподіляються елементи живлення по полю: який саме рівень забезпечення на кожній ділянці. Також враховуються типи грунту, погодно-кліматичні дані, історія поля, критичні фактори для вирощування конкретних культур.

На основі всіх цих даних визначається ефективний потенціал поля. Наприклад, на Digital Field потенціал поля для вирощування соняшника – 3,1 т/га, а кукурудзи – 8,6 т/га. Саме під таку врожайність фахівці розробили систему удобрення.

Також на полі виміряли твердість грунту. У результаті – прийняли рішення про необхідність проведення глибокого рихлення.

Детальніше про те, як створювалась система удобрення для соняшника та кукурудзи на Digital Field та як приймалось рішення про обробіток грунту – дивіться у відео!

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.