AgriLab та американська лабораторія Ward

Вже більше 6 років AgriLab – ексклюзивний партнер американської агролабораторії WARD.
Експерти називають WARD однією із найавторитетніших і найпотужніших лабораторій у світі, а її засновника – доктора Рея Варда, одним із найвідоміших науковців США у сфері грунтознавства.

Історія лабораторії WARD

Історія агролабораторії почалась з 1983 року в місті Карні, штату Небраска (одного із штатів «кукурудзяного поясу»). Тоді Рей та Джолін Вард створили у невеликому ангарі індустріального парку міста свою першу лабораторію. Вони були тут і менеджерами, і виконавцями, пліч-о-пліч працюючи разом із ще кількома найнятими працівниками. І вже за пів року переїхали до нового, більшого приміщення. За перший рік лабораторія проаналізувала трохи більше 16 000 зразків. Але це був лише початок.

Вже 1989 року було створено новий сучасний лабораторний центр, який з кожним роком зростав і розбудовувався. У 2000 році його площа складала 4572 м2, а виробнича потужність – 130 000 зразків. А вже у 2015 до цієї площі додалось ще 5151 м2. Сьогодні потужності агролабораторії WARD дозволяють працювати більше 400 000 зразків.

За усі ці роки, від початку створення лабораторії, незмінним залишилось лише одне: Рей Вард та його родина ретельно контролюють дотримання принципів найвищої якості і відповідальністі, адже WARD – це не просто компанія, справа життя,  це ім’я, яке стало брендом на світовому агроринку.

Партнерство лабораторії WARD та AgriLab

Сьогодні це величезна лабораторія, повністю автоматизована та обладнана за «останнім словом» техніки. Окрім агрохімічних показників грунту, тут досліджують добрива, воду, корми для тварин. Потужність лабораторії – більше 400 тис.зразків на рік. У «пікові» періоди – жовтень-листопад – лабораторія аналізує до 5 000 зразків грунту на добу.

AgriLab – ексклюзивний партнер WARD в Україні з 2014 року. Хоча, якщо точніше, то знайомство наших фахівців відбулось ще раніше…

WARD – серед світових лабораторій, яким найбільше довіряють українські агровиробники (за результатами опитування видання Ageek у 2020 році). Серед переваг, окрім точності аналізу, зауважили і швидкість: хоча лабораторія знаходиться за кордоном, її величезні потужності дозволяють значно швидше опрацювати велику кількість зразків.

Більше, того, сучасна, технологічна, системна лабораторія WARD стала тією «цікавинкою», яку обов’язково показують під час агротурів до США. Зокрема, від освітньо-туристичної компанії Travelite та Михайла Драганчука, відомого агроспільноті автора та ведучого каналу No-tiller (до речі, цікавий відеоогляд лабораторії WARD під час агротуру, організованого Михайлом Драганчуком, можна переглянути за посиланням).

Якісний, точний агрохімічний аналіз WARD та рекомендації AgriLab допомогли оптимізувати використання добрив, підвищити врожайність та збільшити прибутковість поля сотням агровиробників в Україні та Казахстані.

Наприклад, Григорій Плічко, керівник і власник компанії Альтаїр, пригадує, що саме співпраця AgriLab із WARD стала для нього ключовим показником для вибору партнера для впровадження точного землеробства:

«Про компанію Agrilab почув на одному з семінарів. Мене зацікавив факт, що аналіз ґрунту проводиться не в Україні, бо траплялись випадки в різних господарствах, коли вітчизняні лабораторії, надавали результати проведених аналізів, які зовсім не відповідали дійсності. Коли я почув про можливість проведення якісного аналізу в лабораторії США, то відразу вирішив розпочати співпрацю. На той момент для мене було актуальне питання диференційованого внесення добрив. Бо я розумів, що цей крок приведе мене до економії ресурсів, та дасть можливість отримувати стабільно високий врожай».

Тож, найкраща світова експертиза, якість та надійність – цілком доступна і в Україні!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.