День агротехнологій: передпосівний обробіток грунту

17 травня відбудеться перший захід із серії «Дні Агротехнологій», які традиційно організовує Український клуб аграрного бізнесу. Тематика події буде присвячена передпосівному обробітку грунту та посіву кукурудзи. Учасники Дня Агротехнологій зможуть дізнатися про особливості техніки від різних виробників та оцінити результати роботи агрегатів безпосередньо у полі.

Окрім того, компанія AgriLab продемонструє учасникам заходу свою новинку – пробовідбірник, встановлений на універсальний тракторний агрегат з підвищеною прохідністю. Таке поєднання дозволяє відбирати проби ґрунту, незважаючи на несприятливі умови: розмоклу ріллю, неякісний обробіток ґрунту, високоий сніговий покрив тощо.

Також відвідувачі Дня Агротехнологій зможуть отримати фахові рекомендації щодо аналізу грунту та поетапного впровадження технологій точного землеробства, а також дізнатися про досвід аграріїв, які вже впроваджують інновації у своїх господарствах.

Відбудеться захід на базі ТОВ «Агро-Регіон» біля с.Горобіївка, Бориспільського р-ну, Київської обл. Початок – о 09:00. Детальніша інформація – за телефоном (044) 236-21-10/13.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.