Українське національне грунтове партнерство | Agrilab
Українське національне грунтове партнерство

В Україні з ініціативи FAO та Міністерства аграрної політики та продовольства України розпочався процес створення Національного грунтового партнерства. Його мета – об’єднання зусиль науковців, бізнесу, держави для збереження родючості грунтів України.

Днями відбулась презентація цього проекту.  Представники уряду, FAO, наукових установ та головних гравців агробізнесу обговорили цілі, завдання, організаційну структуру  нового формування.

«В Україні налічується близько 800 видів ґрунтів. Крім того, понад 60 % земельного фонду країни становлять унікальні чорноземні ґрунти. І, звичайно, актуальним питанням є збереження ґрунтових покривів, їх екологічне та безпечне використання. Створення Українського ґрунтового партнерства, місія якого направлена на пошук шляхів ефективного управління ґрунтовими ресурсами країни, є ще одним етапом у державній системі охорони та відтворення родючості ґрунтів», — зазначив Володимир Топчій, заступник Міністра агарної політики та продовольства України.

Компанія  AgriLab також долучилась до процесу формування Українського грунтового партнерства, адже має якісну науково-практичну базу та досвід впровадження аналітичних підходів і технологій точного землеробства у більш, аніж 300 агровиробничих компаніях в різних куточках України.

Довідка: Українське ґрунтове партнерство (УҐП), як частина субрегіонального Євразійського ґрунтового партнерства (ЄАҐП) і Європейського ґрунтового партнерства (ЄҐП) під егідою Глобального ґрунтового партнерства, функціонуватиме як єдина національна комунікаційна платформа для діалогу та співпраці між зацікавленими сторонами на рівні держави.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.