Консультація агронома – Agrilab
Консультація агронома
Отримуйте більше прибутку з кожного гектару!

Маєте запитання щодо удобрення, впровадження певної технології чи причин незадовільної ситуації на полі? Не знаєте яке рішення прийняти в певній ситуації?  Звертайтесь до AgriLab за агрономічною консультацією!

Ви можете просто зателефонувати за телефоном 0674654909 та замовити телефонну консультацію фахівця чи відео-дзвінок. Або ж викликати експерта з виїздом на поле.

Запитання, які ми можемо допомогти Вам вирішити:

Консультації щодо застосування мінеральних добрив

« У мене є певне добриво. Чи підходить воно під заплановані культури? Чи ефективне воно під осіннє внесення чи краще залишити на весну? Яка максимальна кількість може бути внесена в рядок? Чи можна його використати на підживлення? Чи заробляти його в грунт? На яку глибину його внести? Я маю розкидач, чи підійде це добриво для розкидання?»

Щодо органічного удобрення

«Скільки внести, щоб не застосовувати мінеральні? Яка ефективність під ту чи іншу культуру?  Якщо я розкидаю, а потім весною зароблю….?

Щодо способів внесення добрив

 «Які добрива і коли застосовувати краще, виходячи з технічних можливостей нашого господарства? Весняне, осіннє, припосівне удобрення… на яку глибину, коли, під яку агротехнічну операцію?  Як бути, якщо посіяли, а добрива – не внесли? Чи можна обійтись без добрив у конкретних умовах на конкретній культурі?»

Щодо технологій

«Як правильно побудувати завдання на внесення добрив  чи змінний посів?  Як застосовувати наявні у господарства онлайн-платформи?  Як аналізувати карти врожайності, щоб отримати об’єктивну інформацію?

Виїзд фахівця на поле

Якщо у вас є проблемні ділянки на полі, ми допоможемо визначити причину пригнічення рослин. Також наші фахівці підберуть оптимальну технологію обробітку чи проведуть незалежне оцінювання якості агротехнологічних операцій.

Замовити послугу
Переваги агрономічної консультації від AgriLab
Ми не продаємо добрива, насіння чи техніку. Тому можемо прямо і неупереджено говорити щодо будь-яких ситуацій на полі і знайти оптимальне рішення.
Наші фахівці мають великий досвід роботи у різних регіонах, за різних умов
Знаходимо оптимальне рішення з точки зору економіки
Запитання, які ми можемо допомогти Вам вирішити:
Застосування мінеральних добрив
Органічне удобрення
Способи внесення добрив
Щодо технологій, наявних в господарстві чи запланованих
Виїзд фахівця на поле
Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.