Послуги – Agrilab
Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Про компанію

AgriLab – міжнародний центр з точного землеробства, що розробляє комплексні рішення для підвищення ефективності сільськогосподарських підприємств. Ми аналізуємо – проводимо комплексний агрохімічний аналіз, визначаємо потенціал поля; оптимізуємо – надаємо рекомендації щодо системи удобрення культур; прогнозуємо – визначаємо планову врожайність з урахуванням економічної доцільності; налаштовуємо – створюємо технологічні карти для роботи техніки, модернізуємо і переобладнуємо техніку для впровадження систем точного землеробства; оцифровуємо і автоматизуємо роботу господарства Клієнта, створюючи програмні рішення для агрономів, впроваджуючи технології GPS моніторингу.

Комплексна агродіагностика поля
Послуга включає автоматизований відбір проб ґрунту з GPS прив’язкою, комплексний агрохімічний аналіз, створення агрохімічних картограм, а також аналіз погодно-кліматичних умов конкретної місцевості, визначення критичних факторів, пов’язаних з характеристиками ґрунту, особливостей полів та попередників для вирощування культур. На основі аналітики різних шарів інформації визначається природний та ефективний потенціал поля та надаються рекомендації по системі живлення.
Що отримує аграрій в результаті агродіагностики «на руки» ? Протоколи аналізу, картограми розподілу елементів живлення по полю; загальні карти господарства з диференціацією полів за ступенем забезпечення елементами живлення; рекомендації по системі живлення на 3 культури на поле з визначеними оптимальними формами, строками і способами внесення добрив, встановленням потреби у проведенні хімічної меліорації ґрунтів, оцінкою доцільності та ефективності впровадження елементів точного землеробства на полях компанії. Окрім того, замовники отримують доступ до Порталу агронома MyAgriLab – ІТ рішення для збереження даних поля, контролю виконання робіт та агрономічного планування.
Діагностика азотного живлення культур
Окрім традиційного «набору» для моніторингу – спостереження за станом посівів за допомогою БПЛА та супутників, AgriLab пропонує діагностику азотного живлення по вегетації культур.
Для цього сервісу проводиться зйомка полів за допомогою супутників чи безпілотних літальних апаратів. Після цього – зонування розвитку вегетативної маси та оцінка фактичного стану посівів. У виділених зонах відбираються зразки грунту, які аналізуються за показниками рН, вміст мінеральних сполук азоту, рухомої сірки з допомогою портативної лабораторії. Після цього надаються рекомендації з удобрення культур із урахуванням неоднорідних зон.
Що отримує аграрій у результаті?
Рекомендації під культуру зонально та в середньому на поле по внесенню азотовмісних, а також сірковмісних добрив, адже сірка відіграє важливу роль в азотному обміні в рослині.
Інформацію про неоднорідні ділянки поля – для раціонального розподілу добрив.
Агрохімічний аналіз грунту
AgriLab пропонує пакети з різним набором показників відповідно до потреб господарства. Показники агрохімічного аналізу: pH, pH буферний, розчинні солі, органічна речовина, мінеральний азот (нітрати+ амоній), фосфор, бор, сума катіонів, калій, кальцій, магній, натрій, сірка, цинк, залізо, марганець, мідь, гранулометричний склад.

Агрономічний супровід
Процес агрономічного супроводу можна розділити на три етапи:
Етап №1 – збір даних: обмір полів; комплексна агродіагностика полів; вимірювання і картування твердості ґрунту полів з GPS; супутниковий моніторинг полів; створення бази даних у Web-порталі агронома; виробничий аудит; інженерно-технічний аудит
Етап №2 – формування технологічної карти і виробничого плану робіт
Етап №3 – агрономічний супровід: моніторинг посівів протягом вегетації, діагноостика азотного живлення; контроль якості технологічних операцій та ін.
Вартість послуги залежить від площі господарства, наповнення і строку супроводу клієнта. Усередньому мова йде про 30$/га.

Обмір полів
Щоб спланувати будь-яку агротехнологію та бюджет для її впровадження треба мати чіткі межі поля та його електронну карту. AgriLab проводить обмір полів і розроблення електронних карт полів.
Що отримує аграрій? Результати в електронному вигляді: GPS-контури формату shp, kml та протокол обміру по кожному полю; загальну карту полів замовника на електронних та паперових носіях.

Впровадження технологій точного землеробства
AgriLab впроваджує технології диференційованого внесення добрив, змінних норм висіву насіння, локально-стрічкового внесення добрив, відключення секцій сівалок на перекриттях тощо.
Впровадження кожної технології має свої особливості. Спочатку проводиться технологічний аудит, створюється план, розраховується бюджет, проводиться переобладнання чи дообладнання техніки під реалізацію технології, проводиться навчання працівників. Але головний момент – створення карти-завдання для диференційованого внесення ресурсів.
Портал агронома MyAgriLab
Клієнти компанії отримують доступ до діджитал-інструменту MyAgriLab. Це ІТ рішення, яке дозволяє накопичувати дані поля, контролювати виконання робіт, приймати агрономічні рішення з урахуванням всіх факторів. Портал агронома акумулює інформацію про контури полів; протоколи обміру та аналізу; рекомендації по системі живлення; картограми розподілу елементів живлення; сівозміни; підкладки полів – google, visicom, рельєф, ґрунтові карти, кадастри. На основі завантажених даних через Портал агронома можна формувати звітність.

Пробовідбірники AgriSoilSampler
AgriLab пропонує не лише автоматичний відбір проб ґрунту як послугу, а й виготовляє та продає пробовідбірники тим компаніям, що хочуть займатися відбором самі. Перевагою установок AgriSoilSampler є адаптованість під різні ґрунти, автоматизованість, дотримання заданої глибини і якості відбору, швидкість відбору буром навіть на твердих чи сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Ці пробовідбірники вже успішно використовують агрохолдинги, які мають власні агрохімічні лабораторії та компанії, які надають послуги обстеження ґрунтів в Україні та Казахстані.

Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.