Найбільша агровиставка Східної Європи - "Агро-2019" | Agrilab
Найбільша агровиставка Східної Європи – “Агро-2019”

Місце зустрічі змінити не можна…Традиційно на початку червня аграрії з усієї України та із-за кордону збираються у столичному Виставковому центрі на найбільшій агроподії Східної Європи – “Агро-2019”.  Презентації “новинок” від світових виробників техніки, добрив, насіння, конференції, семінари, круглі столи… Калейдоскоп подій “Агро-2019” був дуже насичений. Дізнатися про нові тенденції агроринку завітало понад 80 тисяч відвідувачів.

Компанія AgriLab представила на виставці перевірені дієві рішення для підвищення прибутковості агровиробництва та “новинки”, що дозволяють ефективніше використовувати ресурси.

ТОП-рішення: агродіагностика

“Зоною турболентності” у сезоні 2019 для агровиробників стали ціни на добрива. До такого стрімкого підвищення цін на ресурси фермери не були готові. Тож з нового маркетингового року починають замислюватись: як оптимізувати витрати на систему живлення?  Компанія AgriLab пропонує для цього рішення, ефективність якого доведена досвідом понад 300 компаній на більш ніж 1 000 000 га. Мова йде про комплексну агродіагностику поля. Її особливість – в унікальному алгоритмі визначення природного і ефективного потенціалу поля, що включає точний автоматичний відбір, повний розгорнутий агрохімічний та погодно-кліматичний аналіз, визначення критичних факторів грунту та культур та ін. Такий підхід дозволяє створити ефективний індивідуальний “рецепт” для підвищення прибутковості кожного гектару поля.

Статистичні дані клієнтів AgriLab за 2016-2018 свідчать: комплексна агодіагностика поля оптимізує витрати на систему живлення культур усередньому на 20% . А враховуючи, що рекомендації за результатами агродіагностики розробляються на три культури на поле, результат можна множити на три: провівши агродіагностику одного разу, аграрій ще три роки користується її “плодами”.

Тож і на виставці “Агро-2019” саме комплексна агродіагностика поля була у ТОПі запитів. Щоб дізнатися більше про це рішення, до стендів AgriLab завітало багато аграріїв, які чули про ефективність агродіагностики від своїх сусідів, друзів, колег не лише з різних куточків України, а й з Білорусії.

Портал агронома MyAgriLab

Увесь світ рухається у напрямку діджиталізації. І клієнти компанії AgriLab – у тренді. Для них ми розробили портал агронома MyAgriLab – IT-інструмент, що дозволяє накопичувати, візуалізувати та оперативно опрацьовувати всі дані поля, розраховувати найбільш економічно та агрономічно ефективне рішення. Поле говорить мовою цифр. MyAgriLab дає можливість її почути та зрозуміти.

Точне землеробство

Точне землеробство – ще один тренд агробізнесу в Україні. “Ми проводили агродіагностику поля. Тепер готові до точного землеробства. З чого розпочнемо?”… “Чув, чув про ваші досліди з ефективності різних добрив в Агро Регіоні”… “Диференціоване внесення добрив, кажуть, демонструвати будете на УКАБ Агротехнологій в серпні? “, – з такими запитаннями підходили аграрії до стенду компанії AgriLab. І важливо те, що з кожним роком кількість господарств, які цікавляться, “приглядаються”, “приміряються” до технологій точного землеробства – зростає. І це цілком зрозуміло, адже  технології точного землеробства дозволяють значно оптимізувати витрати на ресурси.

AgriSoilSampler

Ще однією “новинкою”, яку презентувала компанія AgriLab, стали автоматичні пробовідбірники грунту AgriSoilSampler. Це обладнання вже довело свою ефективність, функціональність та витривалість за будь-яких умов не лише в Україні, а й за кордоном. Адже там, де імпортні аналоги “здаються”, AgriSoilSampler успішно і безвідмовно працюють. І при тому коштують – дешевше. Made in Ukraine!

Вам – подарунок!

На виставці “Агро-2019”  агрірії дізналися чудову новину: компанія AgriLab стала партнером Syngenta у бонусній програмі Агроліга. Що це означає? Фермери, які користуються продуктами Syngenta можуть обміняти накопичені бонуси на будь-які послуги компанії AgriLab! Аналіз грунту? Агродіагностика? Рекомендації по системі живлення? Агрономічний супровід? Обирайте та отримуйте більше прибутку з кожного гектару Вашого поля!

 

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.