Компанія AgriLab | Agrilab
Про компанію
AgriLab

AgriLab – міжнародний центр з точного землеробства, що розробляє комплексні рішення для підвищення ефективності сільськогосподарських підприємств. Ми аналізуємо – проводимо комплексний агрохімічний аналіз полів Клієнта; оптимізуємо – надаємо рекомендації щодо системи удобрення культур; прогнозуємо – визначаємо планову врожайність з урахуванням економічної доцільності; налаштовуємо – створюємо технологічні карти для роботи техніки, модернізуємо і переобладнуємо техніку для впровадження систем точного землеробства; оцифровуємо і автоматизуємо роботу господарства Клієнта, створюючи програмні рішення для агрономів.
AgriLab пропонує інструменти для збільшення прибутковості кожного гектара поля, ефективність яких підтверджує понад 250 компаній-клієнтів. Приєднуйтесь!

Переваги AgriLab
Інноваційність
Ми створюємо і пропонуємо найсучасніші рішення для підвищення ефективності агробізнесу і досягли визнання у цьому – AgriLab входить у ТОП-5 найінноваційніших компаній України згідно рейтинга Forbes.
Команда
З нами працюють визнані фахівці з агрохімії, агрономії та точного землеробства з України, Європи, США, Канади.
Досвід
Наші технології успішно апробовані на власному досвіді у агровиробництві та на землях AgriLab Farming. Ми знаємо кожен виробничий процес "зсередини", з точки зору фермера, і впевнені в ефективності того, що робимо.
Партнерство
AgriLab - партнер агролабораторії WARD, однієї із найкращих лабораторій у CША. Наш досвід працює на Вас.
0
міжнародних експертів
0
проаналізованих полів
0
обстежених гектарів
0
компаній-клієнтів

Збільшення ефективності агрокомпаній через впровадження інновацій. Це наша місія. Ми досягаємо її реалізації, розкриваючи особливості та потенціал кожного поля, впроваджуючи найкращі технологічні рішення та наукові розробки.

Співпраця з AgriLab - впевненість у результаті!
Високі стандарти якості

Кожна рекомендація проходить 3-ступеневий контроль. AgriLab ставить перед собою високу планку якості послуг і сервісів. Тому з нами працюють міжнародні експертні організації і довіряють провідні агрокомпанії.

Результативність

AgriLab працює на Ваш результат, який відображається у збільшенні прибутковості кожного гектару поля. Зокрема, за усереднниними даними клієнтів за 2019-2020 показник підвищення ефективності використання добрив – від 20% і вище.

Зрозумілість дій

З нами впроваджувати інноваційні технології – легко. Ми завжди поруч з замовником: пояснюємо, супроводжуємо, навчаємо.

Комплексність рішень

Враховуємо всі фактори землеробства та підбираємо індивідуальні інструменти для досягнення мети – від аналізу грунту до інноваційних цифрових технологій.

Відповідальність

AgriLab пропонує клієнтам лише ті послуги і технології, які для них будуть результативними та економічно вигідними. Ми знаходимо унікальне рішення для кожного виробника.

Бездоганна репутація

Кожен 3 новий клієнт звертається у компанію за рекомендацією від колеги-аграрія, який вже користувався послугами AgriLab. Нас рекомендують один одному. І ми високо цінуємо цю довіру.

Нам довіряють
Наші партнери — всесвітньо відомі наукові інститути та лабораторії!
Поле говорить мовою цифр! І ми її розуміємо.
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.