Аналіз грунту для інвесторів – Agrilab
Аналіз грунту для інвесторів
Дмитро Тарнавський

Більшість українських аграріїв згадують про необхідність проведення аналізу ґрунту лише тоді, коли вирішують, що краще вирощувати на своїх землях або як і чим удобрювати майбутній врожай. А дехто з виробників починає аналізувати ґрунт лише після того, як зазнає якихось збитків, недоотримає врожаю або витратить зайві кошти на добрива. Однак є й такі, що замислюються про «унеможливлення» можливих ризиків ще на етапі створення господарства. Один з них – Дмитро Тарнавський.

Замовити послугу
Чи вкладати інвестиції?

Коли його партнери обмірковували пропозицію придбання декількох земельних ділянок для ведення сільського господарства, він порадив спершу провести агрохімічний аналіз ґрунту, щоб визначити його природній потенціал та родючість. З цією метою потенційні інвестори звернулися до AgriLab. Фахівці компанії відібрали зразки ґрунту з GPS – прив’язкою із деталізацією сітки відбору в 5 га. Після цього провели їх розгорнутий агрохімічний аналіз у лабораторії WARD (США). І вже за декілька тижнів замовники мали протоколи з результатами випробувань.

Результати

Отримана інформація допомогла прийняти рішення щодо доцільності інвестицій та заключення договору оренди на земельні ділянки.

«Вивчивши результати аналізу, ми відмовились від придбання двох земельних ділянок, оскільки з’ясувалося, що вони не відповідають нашим очікуванням», – розповів Дмитро Тарнавський.

Плануєте інвестиції у сільське господарство? Щоб «не закопати гроші в землю», почніть із аналізу грунту і тоді ваші кошти будуть направлені на вигідні і перспективні сільськогосподарські проекти .

Коментар від клієнта
Дмитро Тарнавський
радник з інвестицій

«На сьогоднішній день ми максимально задоволені співпрацею з компанією AgriLab: оперативністю виїзду на поля, якістю аналізу і тим, як подаються матеріали з результатами досліджень»

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.