Оптимізація живлення культур – Agrilab
Оптимізація живлення культур
Компанія «Сигнет Холдинг»

«Сьогодні, мабуть, уже школярі середньої школи знають про важливість проведення агрохімічного аналізу полів. Як агроном з вищою освітою та немаленьким досвідом роботи я запропонував керівництву компанії Сигнет Холдинг провести таке обстеження наших полів. Оскільки я вже давно був знайомий з Сергієм Гайдаєм і Ярославом Бойко, та знав їх по успішному досвіду роботи в компанії «Дружба-Нова», ми вирішили звернутись до компанії «Агрілаб». Сьогодні в Україні такий досвід, практичну базу і сучасне обладнання, більше ніхто не має. Декілька компаній надають аналогічні послуги, проте вони або відрізняються некоректними методиками відбору ґрунту, інтерпретацією даних, або значно вищими цінами»– розповідає Юрій Борідченко.

 

Замовити послугу
Результати

Власне, минулого року і розпочалась наша співпраця. «Агрілаб» провів комплексне агрохімічне обстеження наших ґрунтів на площі близько 15 тис га з наданням рекомендацій щодо оптимального використання мінеральних добрив за період вегетації та забезпечення планової урожайності. На жаль, цього року наші господарства в Житомирській, Хмельниччина та Вінницькій областях знаходяться в зоні надзвичайно жорсткої посухи, яка не спостерігалась, мабуть, більше 20 років. За період вегетації у нас випало менше 80 мм опадів. Тому в повній мірі скористатись рекомендаціями ми не змогли, їх знівелювали жорсткі погодні умови.
Проте завдяки аналізу ми оптимізували живлення наших культур. До цього у нас був середньозважений підхід до цього питання. Базуючись на результатах обстеження, ми провели диференційоване внесення добрив на кожне поле. Я впевнений, що якби склались оптимальні погодні умови, ми б отримали відчутний приріст урожайності. Враховуючи стартовий ріст десь до 20 травня, коли ще були запаси продуктивної вологи, ми зафіксували значно кращий стартовий ріст і розвиток в порівнянні з минулими роками.

Коментар від клієнта
Юрій Борідченко
Керівник компанії «Сигнет Холдинг»

«Завдяки аналізу ми оптимізували живлення наших культур. До цього у нас був середньозважений підхід до цього питання. Базуючись на результатах обстеження, ми провели диференційоване внесення добрив на кожне поле. Я впевнений, що якби склались оптимальні погодні умови, ми б отримали відчутний приріст урожайності. Враховуючи стартовий ріст десь до 20 травня, коли ще були запаси продуктивної вологи, ми зафіксували значно кращий стартовий ріст і розвиток в порівнянні з минулими роками» .

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.