Оптимізовано витрати до 15% – Agrilab
Оптимізовано витрати до 15%
Компанія «АgroGeneration»

«Наш кластер використовує в обробітку понад 40 тисяч га, працюємо на території Львівської, Тернопільської та Житомирської областей. Раніше працювали за класичними технологіями використання міндобрив, але прийняли рішення про збільшення ефективності витрат цих ресурсів. Тому вже близько року співпрацюємо з компанією «АгріЛаб». Головна мета цієї співпраці – виконати повний аналіз грунтів на забезпечення NPK, встановити потреби раціонального внесення добрив під кожну з наших сільськогосподарських культур. Ця робота була проведена їх фахівцями професійно та якісно, ми отримали потрібні об’єктивні результати. Після цього була перебудована технологія внесення добрив в нашому кластері, – розповідає Юрій Кулик, головний агроном Західного кластеру компанії AgroGeneration.

 

Замовити послугу
Результати

Перше, що ми зробили, – встановили більш оптимальні норми внесення NPK на задану урожайність сільськогосподарських культур. Поставили завдання вносити стільки добрив, скільки потрібно для запланованої урожайності, щоб мати максимальний прибуток. Не максимум урожайності з великими витратами, а саме оптимальні показники витрат для максимального прибутку з одного гектару площ посівів.
Наступним важливим фактором співпраці з «АгріЛаб» стало використання закладеного в місцеві ґрунти потенціалу, врахування особливостей цих ґрунтів, їх забезпеченості макро- та мікроелементами, рівня кислотності.
Третім пунктом співпраці стала технологія експрес-аналізу внесення азоту при підживленні озимих зернових культур. Для нас дуже важливим є розуміння наявності саме доступного азоту для отримання запланованих показників урожайності озимини. Тепер на озимій пшениці ми оперативно використовуємо азотні добрива в тих фазах розвитку культур, коли вони цього максимально потребують.
Сьогодні можна сміливо говорити, що завдяки проведеній роботі у нашому кластері, зменшено затрати на міндобрива приблизно на 10-15%. Порахуйте нашу площу і ви побачите, що це дуже значні кошти!

Коментар від клієнта
Юрій Кулик
Головний агроном ЗК AgroGeneration

«Сьогодні можна сміливо говорити, що завдяки проведеній роботі у нашому кластері, зменшено затрати на міндобрива приблизно на 10-15%. Порахуйте нашу площу і ви побачите, що це дуже значні кошти!»

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.