Заощадили близько 2 млн грн – Agrilab
Заощадили близько 2 млн грн
ТОВ «Іст Агро Сервіс»

«Співпрацюємо з компанією «Агрілаб» уже третій рік. Починали з того, що на нових орендованих землях провели комплексний агрохімічний аналіз і визначили рівень забезпечення елементами живлення. Протягом першого року визначили потребу у фосфорно-калійних добривах, отримали рекомендації щодо внесення азотних добрив в ґрунт. Норми внесення азотних добрив у підживлення пшениці озимої були оптимізовані за результатами аналізу, причому у більшості випадків – суттєво зменшені. Завдяки складанню подібних розрахунків, уже у 2015 році заощадили близько 2 млн грн на кукурудзі та 700 тис грн – на озимій пшениці» – розповідає Ярослав Приндюк, генеральний директор «Іст Агро Сервіс».

Замовити послугу
Результати

Маємо велику строкатість ґрунтів, на окремих полях нараховується їх до 20 різновидів. Також у нас і значна зональність їхнього розташування. Різні типи ґрунтів потребують індивідуальних підходів, тому для сильно строкатих обираємо так званий середньозважений показник внесення добрив. Там, де маємо однорідні по властивостям зони ґрунтів – виділяємо їх і проводимо детальний аналіз. Завдяки цьому виходимо на планові показники урожайності сільськогосподарських культур, що дуже важливо для стабільного ведення виробництва продукції. Наведу приклад: на одному з полів традиційно вважали, що під посіви культур треба вносити 70 кг азоту в діючій речовині, а після виконання дослідження зрозуміли, що дозу треба збільшувати аж до 140 кг д.р.! Водночас достатньо інших прикладів, коли замість 150 кг азоту в діючій речовині після отриманих результатів аналізу ґрунту вносимо його удвічі менше.
Робота, яку проводить компанія «Агрілаб», дозволяє правильно корегувати потребу у внесенні добрив на полях під ефективну планову врожайність культури. На площі, що знаходиться в оренді нашої агрокомпанії у 20 тисяч гектарів, за допомогою отриманої інформацію з використання супутникового моніторингу і результатів агродіагностики полів обираємо однорідні масиви за використанням агротехнологій.
Для підживлення озимих культур використовуємо карти розподілу біомаси по полях. Агрономи компанії проводять візуальну оцінку стану рослин і визначення густоти стояння продуктивних стебел в однорідних за розвитком зонах. Після проведеного аналізу на вміст мінерального азоту і сірки в ґрунті разом з експертами «Агрілаб» наші спеціалісти визначають планову урожайність культур і розраховують економічну доцільність використання ресурсів. Визначаємося, що для нас найбільш доцільно і які форми добрив дадуть максимальну віддачу на конкретному полі.
При проведенні агрохімічної діагностики полів використовується комплексний підхід з аналізом ґрунту на 17 різних показників і розробленні рекомендацій на 3 культури. Наприклад: сою, кукурудзу та пшеницю. Для нас важливо комплексність рішень, бо враховуються навіть такі показники, як кількість опадів і сума активних температур за останні роки по районах.

Коментар від клієнта
Ярослав Приндюк
Генеральний директор «Іст Агро Сервіс»

«Наведу приклад: на одному з полів традиційно вважали, що під посіви культур треба вносити 70 кг азоту в діючій речовині, а після виконання дослідження зрозуміли, що дозу треба збільшувати аж до 140 кг д.р.! Водночас достатньо інших прикладів, коли замість 150 кг азоту в діючій речовині після отриманих результатів аналізу ґрунту вносимо його удвічі менше. Робота, яку проводить компанія «AgriLab», дозволяє правильно корегувати потребу у внесенні добрив на полях під ефективну планову врожайність культури».

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.