“Аграрний Олімп -2018”

Аграрії, головні “вершителі” агромайбутнього країни, а також урядовці, парламентарі, дипломати і агроексперти зібралися у Києві на “Аграрному Олімпі” – урочистому гала-вечорі, який організувала Всеукраїнська Аграрна Рада за партнерської підтримки AgriLab.

Із успішним завершенням року аграріїв привітав Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун. Він зауважив, що аграрний сектор, незважаючи на всі перешкоди залишається драйвером вітчизняної економіки: «Наша країна переживає непрості часи, але вона рухається вперед і це відбувається саме завдяки таким людям, як ви. Я пишаюсь тим, що спілкуюсь з тими, хто інвестує свій час і гроші в Україну».

Про важливу місію працівників сільськогосподарської галузі говорила і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, відзначивши, що аграрії мають унікальну роль – забезпечувати сталий та довгостроковий розвиток для майбутніх поколінь.

Аграрії, які сьогодні піднялись на “аграрний олімп”  докладають чимало зусиль для таких результатів, впроваджують інновації,  розвиваються “не завдяки, а всупереч” обставинам і зовнішнім умовам. Титанічна праця – це ціна успіху кожного аграрія, а без неї досягнення – міф.

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.