«Зроблено як для себе»

«Зроблено як для себе»… Міра високої якості, «добротності», надійності. Так в Україні традиційно говорять про найкраще з кращого.

Трохи історії…  

Саме «для себе» компанія AgriLab почала кілька років тому виготовляти пробовідбірники грунту. Спершу для відбору проб грунту фахівці компанії використовували імпортне обладнання. Але враховуючи особливості українських грунтових умов, його доводилось допрацьовувати, вдосконалювати, адаптовувати…

З кожним роком кількість компаній, які хотіли провести агрохімічне обстеження на своїх полях – збільшувалась і потреба у пробовідбірниках – зростала. «Купувати дороге обладнання, а потім ще витрачати час, зусилля і кошти на його вдосконалення? Нелогічно!» – Так подумали в AgriLab і вирішили створити свій, власний  пробовідбірник.

«Made in Ukraine”

За час роботи на різних полях, у різних регіонах, за різних умов в AgriLab назбирався чималий перелік вимог до обладнання для відбору проб грунту.

  1. Комфорт. Наші оператори працюють з пробовідбірниками щодня, а не декілька годин на тиждень. Тому автоматичні пробовідбірники, створені AgriLab – майже безшумні, ніяке «джижчання», «гуркотіння» чи «постукування»  не заважає фахівцям працювати.
  2. Зручність. AgriLab працює у різних куточках країни і іноді відрядження для відбору проб грунту бувають довгими і далекими. А тоді в авто з пробовідбірником треба помістити ще й, наприклад, «запаски», паливо чи інші речі. І це при створенні своїх пробовідбірників – також врахували: при перевезенні обладнання «лягає» на задню раму, а в кузові пікапа – залишається вільний простір, у якому можна перевозити, наприклад, відібрані зразки чи паливо.
  3. Оперативність. Відбір проб грунту – це лише перший етап агродіагностики. І чим швидше він завершиться, тим швидше аграрій отримає результат. До того ж, часто погода змушує «прискоритись» – треба встигнути поки не «задощило» чи «не замело». Кожна секунда має значення. У пробовідбірниках від AgriLab швидкість відбору одніє проби грунту – 7 секунд на твердому грунті.

І, до речі, ще дещо про погодній фактор: пробовідбірники AgriLab успішно працюють при промерзанні грунту за температури мінус 25  градусів. Доведено досвідом роботи у суворих кліматичних умовах Казахстану!

  1. Витривалість. Оранка, глибоке рихлення чи дискування?  Для пробовідбірників  AgriLab не має значення, вони безпечно працюють всюди. Пробовідбірники адаптовані під різні типи грунтів та грунтові умови. Окрім того , коробка для відбору проб – закрита, а отже – захищена.
  2. Точність і автоматична система контролю фіксації відбору проб грунту. Глибина відбору проб обладнання AgriLab – 30 см. Кожен зразок отримує штрихкод та відстежується в онлайн системі. Автоматичність процесу відбору і система контролю дозволяє уникнути впливу «людського фактора», виключити можливість помилки, адже аналіз має бути точним і починається він – з відбору проб.
  3. Простота ремонту і обслуговування. А раптом якась поломка?! Десь у полі в селі віддаленого району іншої області?! У пік сезону, коли кожна хвилина – на вагу золота ?! Що тоді робити?! З пробовідбірниками іноземного виробництва рішення було єдине – замовляти деталі за кордоном і чекати. Чекати. Чекати.  В Агрілаб це теж проходили. І врахували цей досвід. Тому деталі до створеного нами обладнання  – можна знайти у будь-якому будівельному магазині, легко замінити і знову приступити до роботи.  До того ж, сервіс від виробника – ніхто не відміняв)

Ім’я, яке знають не лише в Україні

AgriSoillSampler. Під такою власною торговою маркою вже декілька років поспіль випускаються автоматичні пробовідбірники AgriLab.  Спочатку компанія виготовляла обладнання для відбору проб грунту лише для власних потреб, але згодом на нього з’явився попит і на зовнішньому ринку. Сьогодні пробовідбірники AgriLab використовують у роботі агрохолдинги та агроконсалтингові компанії в Україні та в Казахстані.

 

«Грунтовідбірна установка використовується в нашій компанії уже 3 роки. Показала себе на відмінно, працює безвідмовно протягом сезону (незважаючи на пил і високі температури під час відбору зразків). Практичниа у використанні, легко налаштовується – готовий до роботи за декілька хвилин.  За 3 роки експлуатації були лише незначні ремонти (заміна декількох болтів і пружин)», – так говорить про пробвідбірники AgriLab О.Парфьонов, агроном ТОВ “Баришівська зернова компанія“.

Зручність та надійність пробовідбірників зауважив і А.Колпак, фахівець з геосистемного моніторингу компанії “ЛНЗ-АГРО”:

«Прилад працює добре. Мобільний та простий в експлуатації автоматизований грунтовідбірник для відбору в шарі грунту 0-30 см.» 

Роман Цизь, головний агроном ТОВ «П’ятидні» відмітив функціональність обладнання: 

«По комплектації та функціональності – досить вражає . Великий плюс даного агрегата це компактність в перевезенні – перевірено поїздкою з м. Прилук (Чернігівська область) в с. П’ятидні на Волині».

Гарні відгуки про пробовідбірники, створені в Україні, надходять і від колег з Казахстану. Адже обладнання чудово працює у складних грунтових умовах і при сильних морозах, надійне, якісне і витривале. “Made in Ukraine”, яким можна пишатися.

Щоб дізнатися більше про пробовідбірники AgriSoilSampler, телефонуйте 067 465 49 09.

 

 

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.