Відчути інновації “на дотик”

Перш ніж впроваджувати інновації, їх треба відчути «на дотик», побачити їх результат…Наприклад, спробувати «погортати» “Портал Агронома”!

Під час виставки ІнтерАгро / InterAgro серед відвідувачів, які зареєструвалися на офіційному сайті заходу, проводився розіграш призів, зокрема – планшетів з доступом до демо-версії “Порталу Агронома” від компанії AgriLab.

Тож хто виграв планшети? Першим переможцем став В’ячеслав Ужва, студент магістратури інженерного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування.

Другий планшет виграв Максим Ковальківський, студент факультету «Агрономія» Чернігівського національного технічного університету.

Третім “обранцем долі” став Віктор Бондарук, заступник голови фермерського господарства з Вінничини. У його компанії вже задумувались над проведенням аналізу грунту і Портал Агронома став важливим аргументом на користь цієї ідеї.

“Портал Агронома” – ІТ – інструмент для зберігання, візуалізації даних поля, контролю якості робіт та агрономічного планування. Він накопичує різні шари інформації – від агрохімічних картограм, карт супутникового моніторингу,  історії полів,  кадастрової інформації до показників, отриманих з різної техніки та обладнання, яка працює на полі і т.д. “Портал Агронома” дозволяє аграріям зменшити виробничі ризики та приймати економічно обгрунтовані рішення, зокрема:  визначити потребу добрив на кожне поле, планувати бюджетні видатки, контролювати будь-які виробничі процеси в on-line режимі та ін.

Спробувавши упраляти своїм полем через “Портал Агронома”, наврядчи виникне бажання повертатися до “ручного управління”.  Доторкніться до інновацій і Ви!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.