Молодь обирає … інновації!

Представники 25 провідних агрокомпаній України та близько 1000 студентів аграрних освітніх закладів зібралися 1 листопада у Міжнародному виставковому центрі. Адже за традицією, в останній день роботи виставки ІнтерАгро-2018 проходить день молодого спеціаліста “Твій професійний старт”.

Компанія AgriLab презентувала на заході не лише перспективи професійного розвитку  у сфері точного землеробства, а й навчальний проект AgriStart, на базі якого цього року в  Національному університеті біоресурсів та природокористування України вже створено магістратуру з точного землеробства.

Також організатори заходу нагадали студентам про Всеукраїнський конкурс “Краща аграрна практика”, який проходить за підтримки компанії AgriLab. Умови цього змагання досить прості: все, що треба – це зняти коротке відео про аграрну практику та розповісти, чого вдалося навчитися, а що ще хотілося б дізнатися.

Загалом, день молодого спеціаліста “Твій професійний старт” пройшов як завжди динамічно та енергійно. А поєднати виставку і ярмарку вакансій було чудовим рішенням, адже лише осягнувши масштаби і перспективи різних напрямків агробізнесу, студенти можуть зробити найбільш влучний вибір роботодавця.  Серед 25 компаній, які представляли свої програми стажування, навчання та працевлаштування, були і провідні диллери техніки, і виробники насіння та добрив, і найбільші агрохолдинги України, тож кожен студент міг обрати собі роботу “до душі”. І, як свідчать анкети, заповнені студентами у представників компанії AgriLab, молодь обирає … інновації!

 

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.