УКАБ Агротехнології: досліди, елементи точного землеробства та інноваційні рішення

Наукові досліди, поєднання цифрових даних поля та можливостей сучасної техніки – все це чекає відвідувачів УКАБ Агротехнології 14 серпня на базі «Агро Регіон». Агроподії такого формату в Україні ще не було!

14 серпня на базі «АгроРегіон» пройде масштабний демонстраційний показ техніки в польових умовах «УКАБ Агротехнології». Особливістю цього заходу стане поєднання результатів наукових досліджень, інноваційних рішень та технічних можливостей сучасної техніки від провідних брендів. Підготовка до події вже розпочалась.

Точний посів

23 квітня відбудеться посів кукурудзи та тестування сівалок точного висіву. Попередньо на полі, на якому буде закладатися демопосів, компанія AgriLab провела комплексний агрохімічний аналіз ґрунту та картографування його властивостей з високою деталізацією. Це дозволить об’єктивно оцінити переваги сівалки кожного бренду, відокремивши можливості техніки та вплив природнього потенціалу поля на кінцевий результат. Зауважимо, що ділянки для закладання посівів кожному дилеру визначались шляхом жеребкування. Також впродовж вегетації культур буде проводитись моніторинг стану посівів з використанням безпілотних літальних апаратів та супутникових даних.

Диференційоване внесення добрив

Також 14 серпня відвідувачі «УКАБ Агротехнології» зможуть на власні очі побачити реалізацію ще однієї технології точного землеробства – диференційованого внесення добрив з використанням різних агрегатів та польових комп’ютерів.  Для цього компанія AgriLab провела агродіагностику поля та розробила карти-завдання для внесення добрив відповідно до потенціалу та потреб кожної ділянки поля.

Досліди

Окрім того, компанії Агро Регіон та AgriLab заклали спільні масштабні досліди з визначення ефективності різних типів добрив і способів їх внесення та змінних норм висіву кукурудзи.  Поля, які стали «науковим полігоном», знаходяться поруч до місця проведення «УКАБ Агротехнології», тож гості зможуть не лише почути, а й оглянути результати експерименту.

Отже, 14 серпня на «УКАБ Агротехнології» аграріїв отримають можливість підібрати найкраще рішення для свого поля, ознайомитись з процесом впровадження технологій точного землеробства, оцінити їх технологічну та економічну ефективність. Вперше в Україні буде продемонстровано весь процес впровадження інновацій: від аналізу ґрунту до точного землеробства, змінних норм висіву та внесення добрив, використання супутникових даних та IT рішень,  а робота техніки оцінюватиметься максимально об’єктивно, з врахуванням природних, кліматичних, ґрунтових факторів.

Також на аграріїв чекає демонстрація роботи техніки в польових умовах, велика виставкова зона, практичні семінари, нагородження премії «Агрочемпіони» та багато іншого.

Не пропустіть! Реєстрація вже відкрита!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.