Ажіотаж напередодні посівної | Agrilab
Ажіотаж напередодні посівної: 5 причин для агродіагностики

Ажіотаж напередодні посівної. В режимі «non stop»  пробовідбірні екіпажі AgriLab відбирають зразки грунту для агродіагностики на полях господарств у різних регіонах країни. При цьому кожне третє господарство звертається до Агрілаб, тому що агродіагностику за нашим алгоритмом рекомендують друзі/колеги/сусіди, які на власному досвіді переконалися в її ефективності.

Чому такий ажіотаж на агродіагностику саме напередодні посівної? На це є декілька причин:

1. Щоб заощадити, зменшивши витрати на добрива

Часто аграрії вносять ті елементи, яких рослинам і так не бракує на цьому полі. Наприклад, ви можете по зовнішнім ознакам бачити, що культурам не вистачає фосфору. А насправді його може бути достатньо у грунті, але він «заблокований» “кислим” рН. І скільки б ви не вносили фосфору, а ефективності – нема…
Тож нащо витрачати зайві кошти, якщо можна дізнатися точно: що, скільки, де і яким способом вносити?

2. Щоб збільшити врожайність

«Недогодована» – рослина – недоотриманий врожай. Якщо їй не вистачає, наприклад, цинку, магнію, сірки… то іншим елементом його не заміниш.

3. Щоб мінімізувати ризики

Окрім грунтових умов та агрохімічних даних, аналізуємо ще погодно-кліматичні дані, історію поля, критичні фактори, ефективність добрив… Такий багатофакторний аналіз дозволяє розробити оптимальне виробниче рішення.

4. Щоб правильно розрахувати ресурси

На який рівень врожайності орієнтуватся, щоб отримати максимальний прибуток? Щоб не витрати зайвого, але й не мучитися потім думкою: «А що якби внесли більше чи посіяли продуктивіший гібрид, може врожай був би вищим»? Щоб знати точно,  ми визначаємо рівень ефективної врожайності для кожного поля та його потенціал.

5. Щоб підібрати оптимальний гібрид та визначити стратегію посіву

На поля з високим потенціалом – «люксові» гібриди, на поля з меншим потенціалом – і посівний матеріал відповідний. А якщо поле має різні за продуктивністю ділянки, то варто й про змінні норми посіву подумати. Для цього розробляються карти-завдання з оптимальною нормою висіву у кожній зоні. Таким чином не лише можна оптимізувати витрати на посівний матеріал, а й створити найбільш сприятливі умови для реалізації потенціалу насіння.

Тож з початку 2021 року вже чимало господарств обрало шлях аналізу і точного розрахунку для мінімізації ризиків та збільшення прибутковості. І це правильний, вивірений часом і досвідом вибір! Приєднуєтесь! 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.