Світовий рекорд 2019: 39 т/га кукурудзи

Кукурудза: майже 39 т/га (616,20 бушелів на акр)! Такий світовий рекорд 2019 року.

Його встановив Девід Хула, фермер зі штату Вірджинія. Це вже другий світовий рекорд «короля кукурудзи» – у 2017 році він отримав чемпіонський титул з врожайністю 34 т/га. Зауважимо, кукурудзу він вирощує на зрошувальній системі.

Як фермеру вдається досягти таких показників?

«Всі думають, що в мене є якась чарівна куля чи особлива земля», – з усмішкою прокоментував фермер свої здобутки виданню. U.S. Farm Report. Але насправді – річ в підході до вирощування, використання зрошення, підборі насіння та системи живлення.

Девід Хула зауважив, що різні ділянки його поля мають різний потенціал: на деяких врожайність далека від 500 бушелів на акр, на інших – значно вища. Тож фермер сподівається, що це ще не останній його рекорд.

“Насіннєві технології привели нас до того, що, за моїми відчуттями, генетичний потенціал становить приблизно від 800 до 850 бушелів на акр”, – сказав Девід Хула.

На думку рекордсмена ключовим фактором вирощування високопродуктивної кукурудзи є захист потенціалу врожаю від самого початку технологічного процесу, адже виростити більше, аніж дозволяє потенціал поля – не можна, але треба  максимально використати ті можливості, які є.

“Сьогодні ми не можемо виробити більше бушелів”, – сказав він. “Та є система того, як ми можемо захистити рослини від самого початку вирощування. Насіння буде двигуном для вас. Воно дає основу, а управління дозволяє зберегти стільки бушелів, скільки ви можете».

Девід Хула говорить, що ключовим фактором у досягненні високої врожайності є забезпечення  рослини поживними елементами та її захист, а для того, щоб досягнути високих результатів, фермер повинен експериментувати, вириватися із звичного шаблону дій.

“Більшість виробників не хочуть пробувати щось нове”, – зауважив Девід Хула. “Вони просто продовжують робити те саме знову і знову”.

Фермер визнає, що високопродуктивна кукурудза обходиться не дешево. Тому дуже важливо знайти правильний «рецепт успіху» для своєї ферми.

“Фермерам я рекомендую взяти одну ділянку якогось поля і спробувати щось нове, чого вони раніше не робили”, – сказав Девід Хула. “Якщо ви отримаєте там  хороший результат, масштабуйте його у наступних роках на більші площі. Я мав набагато більше поразок, аніж перемог і якщо б я зупинився через те, що зазнав невдачі, я не отримав би той результат, що маю сьогодні».

За метеріалами www.agweb.com

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.