Ресурсоощадні технології в обмін на зерно | Agrilab
Ресурсоощадні технології в обмін на зерно

З 1 жовтня аграрії мають можливість провести комплексну агродіагностику поля в обмін на зерно. Еквівалент вартості — приблизно 30 кг соняшнику з гектара чи 100 кг/га кукурудзи.

Таке рішення сільгоспвиробникам пропонує компанія AgriLab.

У компанії відзначають, що нині аграрії потрапили в скрутну ситуацію: щоб пережити кризу і працювати ефективніше, потрібні інновації, на які потрібні гроші, а для цього треба продати зерно. А це вдається не всім. До того ж, навіть не посівну отриманого ледь вистачає. Тому компанія вирішила впровадити новий підхід, внаслідок якого агровиробники отримають  індивідальний «рецепт» для збільшення агрономічної і економічної результативності поля, опираючись на його потенціал та агрохімічні дані ґрунту.

«Ми всі зацікавлені, щоб українські фермери не просто виростили врожай і нагодували світ, а й отримували прибуток. Адже працюємо у сфері, яка слугує аграріям. Тому для того, щоб ринок агротоварів і послуг вижив у наступні роки, ми маємо допомогти аграріям зараз. До того ж, ми також обробляємо землі та вирощуємо зерно. І добре розуміємо усі труднощі, які зараз переживають аграрії і зі збутом урожаю, і з посівною. Тому розробили максимально комфортне рішення, яке допоможе сільгоспвиробникам вистояти в умовах кризи ресурсів та вивести своє виробництво на новий рівень ефективності», — розповів СЕО AgriLab Ярослав Бойко.

В компанії відзначають, що в результаті агродіагностики, за середньостатистичними даними від аграріїв, що застосовували її, вдається оптимізувати використання ресурсів до 30% і більше. При цьому результат господарства отримують вже з першого року. Таким чином, завдяки розумній економії, яка лише позитивно впливає на показники врожайності, агровиробникам вдається вивільнити додатковий фінансовий ресурс. І водночас — знайти його на своєму ж полі.

Окрім того, аграрії матимуть  доступ до системи супутникового та погодного моніторингу Geosys. Це дозволить їм уникнути можливих ризиків протягом вегетації культур. Усе це — не витрачаючи ні копійки обігових коштів.

Учасниками програми можуть стати господарства з площею від 1000 га.

AgroPortal 

За деталями звертайтесь 0674654909

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.