ПРОВІДНА АГРОХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ У СВІТІ | Agrilab
Провідна світова агрохімічна лабораторія
Від самого початку свого існування AgriLab співпрацює з агролабораторією Ward Laboratories, Inc. – визнаним авторитетом у сфері агроаналізу на міжнародному ринку. Ось декілька фактів про WARD

Історія та команда агролабараторії

Ward Laboratories, Inc. засновано 1983 року.

Засновник лабораторії – доктор Рей Вард – отримав два наукових ступені: з ґрунтознавства – в університеті Небраска – Лінкольн та з рослинництва – в університеті Південної Дакоти і на сьогодні є одним із найбільш авторитетних фахівців у цій галузі.

Команда лабораторії об’єднує науковців та провідних фахівців з агрономії, агрохімічного аналізу, мікробіологів, фахівців із здоров’я ґрунту.

Потужність та сертифікати

Сьогодні агролабораторія займає площу 9754 м2.
Масштабні потужності, надсучасні технології та повністю автоматизований процес, починаючи від прийому зразків, дозволяють проаналізувати величезні об’єми зразків.
Наприклад, площі «невеличкого» українського агрохолдингу можна проаналізувати за всіма показниками всього за 2 дні.

Лабораторія сертифікована за багатьма ліцензіями та програмами.

Зокрема у Програмі оцінки ефективності Північноамериканської програми перевірки кваліфікації (NAPT PAP), що є допуском до проведення аналізу грунту для урядових програм з розробки планів управління поживними речовинами в США.

WARD є членом багатьох поважних організацій: Американської асоціації розвитку науки; Американського хімічного товариства; Американського товариства з агрономії; Асоціацій виробників сої, кукурудзи та люцерни; Реєстру сертифікованих спеціалістів з агрономії, сільськогосподарських культур і ґрунтів (ARCPACS); Асоціації біонаук Небраски, Ради сільськогосподарських наук і технологій; Фермерського бюро; Товариства охорони ґрунту та води, Коаліції для здоров’я ґрунтів Південної Дакоти та ін.

Міжнародне визнання

WARD є визнаним еталоном серед агролабораторій. Перейняти досвід організації процесів тестування, контролю якості та автоматизації приїжджають з різних країн світу.

Зокрема, тут побувало і багато українських агрофахівців, адже WARD – обов’язковий пункт у маршруті тих, хто хоче побачити технологічність агробізнесу в США.

Бути партнером такої компанії зі світовим авторитетом – означає відповідати низці критеріїв професіоналізму та якості роботи. AgriLab цю високу планку підтримує вже більше 8 років!

Тож якщо хочете отримати максимально якісний, точний, оперативний аналіз – звертайтесь 0674654909.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.