Соя: врятувати врожай – Agrilab
Соя: врятувати врожай
ТОВ «Агрокультура Мостиська»

ТзОВ «Агрокультура Мостиська» – входить до переліку найбільших аграрних компаній Львівщини. Її земельний фонд – близько 15000 га. Сьогодні підприємство успішно вирощує сою. Однак, цьому передувало кілька невдалих спроб. Соя не давала бажаного врожаю, а витрати на її виробництво були досить високими. У 2016 році «Агрокультура «Мостиська» вирішила востаннє спробувати засіяти сою на своїх полях, але зробити це – за сучасними науковими технологіями. Отриманий результат став переконливим аргументом на користь того, щоб продовжувати займатися вирощуванням даної культури.

Замовити послугу
Мета проекту

«Ми довго намагались налагодити виробництво сої на Західній Україні. Але всі старання не приносили бажаного результату, – розповідає Володимир Бубнов, заступник директора з виробничих питань компанії «Агрокультура Мостиська». Зрештою, ми вирішили дати сої «останній шанс» – і він став виграшним! Одним з ключових та вирішальних факторів була комплексна агродіагностика полів, яку провела компанія «AgriLab». Наші фахівці часто бувають за кордоном, де переймають досвід місцевих аграріїв і бачать підходи до ведення землеробства в Європі та США. Такий же підхід в Україні запропонувала нам компанія «AgriLab».

Результати
  • Відкориговано співвідношення основних елементів живлення за результатами аналізу та рекомендацій;
  • Заощаджено 14€/га через зміну системи живлення;
  • Рентабельність виробництва зросла;
  • Виключено з посіву поля з низьким рівнем рН, що також позитивно вплинуло на загальний результат;
  • Значно зросла врожайність сої;
Коментар від клієнта
Володимир Бубнов
Заступник директора з виробничих питань компанії «Агрокультура Мостиська»

«Раніше на удобрення сої ми витрачали близько 98 €/га. При цьому використовували складні добрива європейського виробника. Після агродіагностики стало очевидно, що нам треба відкоригувати співвідношення основних елементів живлення за результатами аналізу та рекомендацій. Таким чином нам вдалось заощадити 14€/га. Ми отримали оптимальну формулу складних добрив саме для кожного нашого поля, що дозволило суттєво зекономити ресурси. Рентабельність виробництва зросла приблизно на 3%, але важливішим фактором є те, що після комплексної агродіагностики ми виключили з посіву поля з низьким рівнем рН, що в свою чергу також позитивно вплинуло на загальний результат. Зрештою, врожай, який ми одержали по закінченню проекту, нас приємно здивував. Тож тепер ми і надалі будемо вирощувати сою на наших полях».

Замовити послугу
Iм'я:
Телефон:
Email:
Назва компанії:
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.