Осінь розпочалась… з “Битви Агро Титанів”

“Титани” українського агробізнесу зібралися  на Тетіївщині, Київської області,  5-6 вересня. Адже саме тут, на полях ГК “ТАК” традиційно проходить “Битва Агро Титанів” – найбільша в Україні демонстрація сільськогосподарської техніки в польових умовах.

500 одиниць сільськогосподарської техніки, понад 3000 відвідувачів, близько 100 компаній, які представляли свої послуги та продукти… Масштаби “Битви Агро Титанів” з кожним роком зростають!

Компанія AgriLab вкотре стала партнером проведення цього заходу і представила аграріям комплексні рішення для підивщення маржинальності агробізнесу: від агродіагностики поля до технологій точного землеробства. А про дієвість запропонованих алгоритмів говорили ті, хто їх використовує на своїх полях. Адже серед 3000 гостей було  чимало тих, хто вже співпрацює з AgriLab. Зокрема, це й організатор “Битви Агро Титанів” – ГК “ТАК”, яка провела комплексну агродіагностику поля та впровадила елементи точного землеробства на своїх полях спільно з AgriLab.

«Не дивлячись на те, в який непростий час ми живемо і які карколомні зміни у нас відбуваються в державі, коли не прийнято говорити про інвестиції і нову техніку, в нас є люди, які думають про майбутнє і те, як розвивати свій бізнес”, – зауважив у вітальному слові Андрій Дикун, голова Всеукраїнської Аграрної Ради.

У “Битві Агро Титанів” перемагає не найбільший, а найефективніший. Такі реалії агробізнесу.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.