Нова цифрова платформа Geosys | Agrilab
Нова цифрова платформа Geosys

Українські агарарії одні з перших можуть скористатись передовими технологіями від  EarthDaily Agro завдяки виходу нової платформи <geosys/> , яка замінить добре відомі інструменти Croptical, Agriqust, Farmsat. Тепер всі опції доступні в одній програмі.

<geosys/> є новою платформою наступного покоління, з оновленнями, які покращують продуктивність, обсяг і зручність її використання. Завдяки повному набору вдосконалень дана платформа полегшує використання супутникових зображень та погодних даних для сільського господарства та пропонує передову геопросторову аналітику для організацій і людей, які годують планету.

Також  <geosys/> є гнучкою в налаштуванні може складатись з модулів які максимально відповідають запитам наших клієнтів і специфіці їх роботи. Так комбінація модулів платформи може бути легко оптимізованою під агромоніторинг, агорострахування, фінтек, точне землеробства та інші галузі.

Даний інструмент поєднує як польові так і глибокі метеорологічні дані на різних рівнях моніторингу: поле, господарство, райони, області, країни і контиенти.

Основні оновлення платформи <geosys/>  включають:

-Простий та оптимізований інтерфейс для покращення користувацького досвіду.

-Рейтинг змін індексу вегетації (Change Index): особливо зручний для великих господарств, він дає бачення того, які поля зі списку зазнали найбільших чи найменших змін за останні дні.

-Загальнорегіональний моніторинг вегетації і погоди: перегляд даних як на рівні поля, так на рівні регіону

-Вдосконалення менеджера полів: віднині можливе масове завантаження контурів та внесення змін користувачем.

-Інтеграція інформаційної панелі: користувацькі інформаційні панелі Tableau тепер можна відобразити безпосередньо у програмі <geosys/>.

-Відображення двох і більше карт та графіків одночасно для аналізу змін.

-Додаткові індекси вегетації до NDVI:  NDWI, EVI, GNDVI, LAI, CVI, CVIN

Масштабована глобальна платформа <geosys/> адаптується до робочих процесів клієнтів, забезпечує багатомасштабні рівні аналізу та автоматизації, а також забезпечує глобальне покриття.

Доступ до платформи Geosys для українських аграріїв буде так само безкоштовним, як і до попередніх платформ. Щоб отримати доступ – звертайтесь до AgriLab, заповнивши  форму https://bit.ly/3t8nFT8 або зателефонуйте 0689313307

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.