Найбільша виставка в Східній Європі

Компанія AgriLab прийняла участь у найбільшій агропромисловій виставці Східної Європи – АГРО-2018. На заході, який відбувся 6-9 червня у Києві, зібралося понад 71 000 відвідувачів та 1248 учасників з 15 країн світу.

Відкрив виставку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«П’ята частина всього, що виробляє Україна, має відношення до агрокомплексу. Нові технології, механізми в агрокомплексі роблять нашу країну сильніше. Три мільйони людей (задіяних в агрокомплексі) сумлінно виконують свою справу і доносять врожаї до українських та світових споживачів», – зазначив очільник уряду.

Одним із найважливіших напрямків розвитку аграрного комплексу України сьогодні є галузь точного землеробства, яку на виставці АГРО-2018 представила компанія AgriLab.

Цифрові технології дозволяють суттєво підвищити ефективність агробізнесу, збільшити продуктивність праці та мінімізувати виробничі ризики. На виставці компанія AgriLab презентувала своє IT-рішення – Портал Агронома. Це програмне забезпечення, яке дозволяє планувати та контролювати усі виробничі процеси, враховуючі усі виробничі фактори.

Впровадження інноваційних технологій у агровиробництво дає можливість значно підвищити показники ефективності та отримати більше прибутку з кожного гектару. Проте, першим кроком до впровадження точного землеробства є аналіз грунту. А його, на жаль, поки що проводять не у кожному господарстві. На виставці АГРО-2018 експерти компанії AgriLab розповіли відвідувачам про етапи комплексної агродіагностики поля, продемонстрували автоматизований пробовідбірник з GPS, а також сенсорне обладнання для вимірювання щільності грунту. Як зауважили фахівці, аналіз грунту дозволяє оптимізувати використання ресурсів до 20%, а диференційоване внесення добрив – до 40%. Враховуючи ріст цін на усі сільськогосподарські ресурси, зволікати з впровадженням агроінновацій – не варто.

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.