GPS моніторинг техніки | Agrilab
GPS моніторинг vs перевитрати пального

Вартість дизельного палива станом на 4.02.2019 (за даними МінФін) – 28,42 грн. Це майже стільки ж, як у 2018, але на 28% більше, аніж у 2017. У період посівної минулого року за паливо аграрії сплачували на понад 20% більше, аніж у 2017. Які ціни чекають нас у 2019 році?..

Вплинути на вартість ДП фермер не може, а от впровадити GPS-технології, що дозволяють заощаджувати пальне – може кожен!

…Паливо-мастильні матеріали витрачаються швидше, аніж ви розраховували, роботи виконуються довше, а в техніці то тут, то там постійно щось ламається… На запитання «Чому так?» тракторист чи комбайнер знизує плечима. Та й часу розбиратися нема – роботи у полі «в розпалі» … Знайома ситуація?

Вирішити це питання можна за допомогою GPS моніторингу техніки. І чим раніше ви обладнаєте свої трактори, комбайни трекерами, тим більше коштів заощадите. Тому про встановлення систем GPS моніторингу варто подбати, принаймні, до початку польових робіт. Зима для цього – найкращий період.

Наприклад, встановивши датчики рівня палива та трекери руху, можна визначити чи не звертає техніка із заданого маршруту,  чи за призначенням використовується паливо, чи не зливає хтось мастило.  При цьому інформацію про  порушення швидкісного режиму, зливи, простої чи інші критичні фактори керівник компанії зможе отримувати в SMS повідомленнях , на e-mail або й відслідковувати в онлайн.

Завдяки системам GPS моніторингу можна не лише викорінити крадіжки пального, «ліві» підробітки чи простої, а й оптимізувати транспортну логістику, контролювати якість виконання технологічних операцій, об’єктивно розраховувати об’єми виконаних робіт і створити обґрунтовану систему мотивації для працівників. За підрахунками встановлення систем GPS моніторингу дозволяє на 30% оптимізувати використання пального. При цьому вартість встановлення датчиків і трекерів доступна навіть маленьким фермерським господарствам, а виконання цих робіт займає всього один робочий день.  Встановлення систем GPS моніторингу на трактори та комбайни – це незначна фінансова інвестиція, яка принесе відчутний результат господарству. Тож поки на полях лежить сніг, варто скористатися вільним часом і підготувати техніку до весняних робіт.

За детальнішою інформацією щодо встановлення систем GPS- моніторингу звертайтесь за телефоном 0674654909

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.