Експерти визначать технології, які покращують економічний результат господарства

На першому полігоні аграрних інновацій 16 жовтня відбудеться Digital Field’s Day — цифровий День поля. Під час заходу аграрії зможуть дізнатися, які рішення дозволили зменшити вплив критичного дефіциту вологи і температурних коливань цього року та як впровадження різних сучасних технологій впливає на економічний результат.

Про це повідомляє прес-служба компанії AgriLab.

На Digital Field було закладено 48 варіантів дослідів на полях із соняшником та кукурудзою. Це порівняння продуктивності різних гібридів, випробування систем удобрення та захисту рослин, а також технологій посіву. Окрім того, на полігоні аграрних інновацій застосовували різні ноу-хау, зокрема дрони-обприскувачі, метеостанції, софти для управління полем та інше. Економічну ефективність кожного варіанту досліду та застосування різних технологій організатори та учасники підрахують просто під час заходу, тож аграріїв чекає цікава інформація та неочікувані відкриття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Цей рік для всіх аграріїв був непростим і водночас повчальним. Він показав, який підхід до управління полями виявився найбільш ефективним у кризовій ситуації. Тепер ми розуміємо, хто до таких ситуацій готовий і здатний оперативно на них реагувати. Ми, в свою чергу, даємо аграріям відкриту інформацію про наші досліди, щоб кожен зміг обрати для себе ті рішення, які дозволять йому покращити економічний результат», — зазначає СЕО компанії AgriLab Ярослав Бойко.

Усі дані поля — його агрохімічні, агрофізичні параметри, історія та потенціал урожайності, а також погодно-кліматичні умови були представлені у відкритому доступі. Цікаво, що ґрунтові умови демополігону не відзначаються високою продуктивністю. Проте, незважаючи на такі характеристики, індивідуальний підхід до кожного поля та комплекс інноваційних рішень дали можливість оптимізувати витрати на вирощування.

16 жовтня, на Дні поля, відбудеться збір урожаю кукурудзи та підрахунок економічних результатів проєкту.

«На Дні поля ми презентуємо не тільки агротехнологічні результати проєкту, а чіткі фінансові вигоди та окупність використання технології точного висіву Precision Planting, а також вартість володіння технікою як частину собівартості виробленої сільгосппродукції та її окупність», — розповідає директор з маркетингу компанії «АМАКО Україна» Максим Чикунов.

Також учасники заходу зможуть оглянути всю техніку, яка використовувалась на Digital Field, — сівалки, обприскувачі, дрони, комбайни, техніку для ґрунтообробки, метеостанцію та інше.


Для довідки: Digital Field’s Day відбудеться 16 жовтня о 12:00. Місце проведення — с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл. Участь у події безкоштовна, попередня реєстрація  обов’язкова! Зареєструватися

Digital Field — перший в Україні полігон аграрних інновацій, дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства. Організатори — компанії AgriSpace, AgriLab, LNZ Group, Massey Ferguson, Precision Planting, АМАКО, Аgrimatco, BINFIELD за підтримки iMetos, MeteoFarm, AgroOnline, Drone UA.

agroportal.ua

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.