Рекорд на полігоні аграрних інновацій | Agrilab
Рекорд на полігоні аграрних інновацій

8 липня на Digital Field зареєстрували рекорд. До 30-річного ювілею незалежності України на полігоні аграрних інновацій кукурудзою висіяли малий державний герб, який офіційно став найбільшим тризубом зі всіх коли-небудь створених у такий спосіб.

«Понад 400 тис рослин кукурудзи утворили цей тризуб. Можливо, це найбільша державна символіка з будь-коли створених. У цьому тризубі поєднано багато важливого для нас: любов до України, синергію людей: об’єднавшись, ми завжди здатні на більше, інноваційні рішення, бо ж саме сучасні підходи роблять бізнес ефективним, і, звісно, нашу філософію. Для насАгробізнес – це мистецтво. Іяк немає двох абсолютно однакових витворів, так не може бути й двох однакових полів – кожне потребує індивідуальних рішень», – наголосив Ярослав Бойко, СЕО AgriLab

Малий Державний герб України було висіяно на полігоні площею близько 6 га. Розмір безпосередньо герба становить 245,3*138 м  – на сьогодні це офіційно найбільша державна символіка, створена посівом сільгоспкультури.

«Попередній рекорд у цій категорії зафіксовано в Скадовську 2017 року – герб, утворений із рису з чорним листям у посіві рису з зеленим, розміром 24,7*16,4 м. Тризуб на полігоні Digital Field є суттєво його перевершив – довжина 245,3 ширина 138 м. Це вражаючі параметри. Компанія AgriLab представила сьогодні досягнення всієї України – найбільший герб висіянийпосівом кукурудзи. Вітаю з рекордом!», – відзначила Лана Вєтрова, очільниця Національно реєстру рекордів України.

Загальні габарити композиції(герб з написом) становлять: довжина 275, ширина 195 м.

Встановлення цього рекорду – заслуга багатьох людей із компаній: Agrilab, Bіnfield, Defenda™, Limagrain і Precision Planting. Компанія Agrilab провела агродіагностику поля, розробила карту-завдання й, в цілому, забезпечила належну роботу цифрових рішень, Bіnfield – надала мінеральне живлення.

«Організатори та партнери цього проєкту,створивши цей герб, зробили великий внесок у розвиток сільського господарства нашої держави, як у технологічному, так і в національному плані. Я дуже вдячний вам», – відмітив Олексій Грабовський, співзасновник компанії Bіnfield.

Технічним реалізаторам цього видовища стала компанія Precision Planting, що надала сівалку, оснащену системами точного висіву для досягнення очікуваного результату та забезпечила належний супровід в процесі технологічної операції.

«Для посіву ділянки з гербом ми використали демонстраційну сівалку Precision Planting , яку ми зібрали власними силами в Україні. Рама та баки для рідких добрив – українського виробництва, а все інше висівне обладнання від Precision Planting. Сівалка обладнана практично всіма рішеннями, які сьогодні доступні аграріям: висівні апарати з електроприводом, система автономного довантаження секцій, електричне рішення для автоматичного регулювання робочої глибини, технологія для внесення рідких добрив тощо. Ці технології вже активно впроваджуються агровиробниками. Я радий, що в нас вийшло – є рекорд!», – зазначив Сергій Демко, регіональний представник Precision Planting.

Понад 400 тис рослин, які утворили герб, – це гібрид ЛГ 31377 від компанії Limagrain.
«Це дуже потужний гібрид в плані врожайності та стійкості до стресів. На українському ринку він перебуває 3-ій рік і за цей час дуже добре себе зарекомендував: урожайність доходила до 17-18 т/га. При цьому ЛГ31377 властива стійкість до більшості хвороб, а також несприятливих погодних умов: спеки, холоду та браку вологи. Ми впевнені, що за цим гібридом велике майбутнє, саме тому запропонували його для рекордного гербу. Я радий, що разом із партнерами в цьому проєкті ми продемонстрували інноваційність українського агробізнесу», – підкреслив Олександр Астраханцев, директор із маркетингу компанії Limagrain Ukraine.

За систему захисту цього масштбного проєкту відповідала компанія LNZ Group. Відповідно до їх рекомендацій було реалізовано систему захисту бренду DEFENDA.

«Мені дуже приємно бути поряд із передовими представниками аграрному ринку України. Компанія LNZ і торгова марка Defenda™ додали свою часточку науки і знань для того, щоб ця картина, цей рекорд, був дійсно повним. Захист Defenda™ добре впорався з поставленою задачею.Тож націлюємось на активну участь у подальших рекордах», – наголосив Віталій Брашован, менеджер із розвитку агротехнологій Північно-Східного бізнес –регіону LNZ Group.

«Український аграрний сектор має величезний потенціал. І реалізувати його можна саме завдяки інноваційним технологіям», – резюмував Ярослав Бойко.

Довідка:DigitalField — перший в Україні онлайн демополігон аграрних інновацій, створений за ініціативою AgriLab у 2020 році. Це дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою сучасних технологій. У 2021 році у межах проекту закладено 12 демо-полігонів з різними технологіями посіву, систамми живлення та захисту культур. Партнерами Digital Field 2021 стали Amazone, LNZ Group, Binfield, Bayer, KWS, Limagrain, RAGT semences, AGCO, Precision Planting, Kverneland, DEFENDA, FENDT, Drone UA,компанії «Август-Україна», «Альбіон», «АБА АСТРА», «Агротерра».

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.