Запрошуємо на День поля на Digital Field!

18 червня полігон аграрних інновацій Digital Field проведе День поля, який поєднає формат аграрної дискусії та польової демонстрації.

Зокрема, відбудеться відкритий практикум з питань захисту культур в умовах 2021 р., а також презентація демополя «Інноваційна Україна», повідомляють організатори.

Як зазначається, перша частина заходу буде присвячена обговоренню трендів у технологіях захисту культур.

«Цього року рясні опади та низькі температурні показники активізують ті хвороби, які останні декілька років через посуху про себе не нагадували. Від багатьох аграріїв з різних регіонів чуємо занепокоєння: то соняшник покрутило, то кукурудза незвичного кольору… Кожен аграрій зможе почути тут відповіді на ті запитання, які його цікавлять», — розповіла агроном проєкту Digital Field Каріна Кулик.

Під час дискусії фахівці із захисту рослин обговорять вплив погодних умов на здоров«я поля, тренди у технологіях захисту культур, а також топ-5 типових помилок у «битві за врожай» зі шкідниками, хворобами та бур’янами в умовах 2021 р.

Польова частина заходу передбачає огляд результатів посіву пшениці, кукурудзи та соняшнику сівалками від Amazone, Kverneland, Fendt, Агротерра та Precision Planting, а також огляд сходів гібридів від Limagrain, KWS, Uniwerseed, Strube, RAGT Semences.

«Фішкою» Дня поля стане демонстрація роботи дронів-обприскувачів ХAG, а також спеціального програмного забезпечення для оперативної і точної оцінки забур’яненості культур та ураження шкідниками. Охочі зможуть пройти віртуальний тур усіма полігонами Digital Field, застосовуючи VRA-окуляри.

Також відбудеться презентація демополя «Інноваційна Україна». «Це незвичайне демополе, яке демонструє можливості інноваційних технологій та доводить, що агро — це мистецтво», — зазначила Каріна Кулик.

Захід відбудеться 18 червня за адресою: Київська область, Бориспільський р-н, с. Велика Олександрівка, вул. Броварська, 2. Для участі у заході необхідно зареєструватися за телефоном 067 463 94 66 або за посиланням. Початок о 10:00.


Для довідки: Digital Field — перший в Україні онлайн демополігон аграрних інновацій, створений за ініціативою AgriLab у 2020 році. Це — дослідницький проєкт, спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва та збільшення врожайності за допомогою сучасних технологій. У 2021 році у межах проєкту закладено 12 демополігонів із різними технологіями посіву, системами живлення та захисту культур. Партнерами Digital Field 2021 стали Amazone, LNZ Group, Binfield, Bayer, KWS, Limagrain, RAGT semences, AGCO, Precision Planting, Kverneland, DEFENDA, FENDT, Drone UA, компанії «Август-Україна», «Альбіон», «АБА АСТРА», «Агротерра».

AgroPortal 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.