Як стати фахівцем з точного землеробства?

3 роки тому AgriLab створив навчальний проект AgriStart. Минулого року ця ініціатива переросла у магістерську програму з точного землеробства. 5 серпня стартує прийом документів на другий набір. Як проходить навчання та які його перспективи? Що портібно для вступу? Розповідаємо!

Магістратура з точного землеробства створена за підтримки компанії AgriLab у Національному університеті біоресурсів та природокориистування України. Це окрема навчальна програма, розроблена під сучасні вимоги агровиробництва, з великою кількістю польових, а не “кабінетних” практикумів, з найкращими викладачами та менторами-практиками.

Навчання проходить у сучасних лабораторіях, обладнанних за останнім словом техніки, а практичні заняття –  на базі провідних агрохолдингів, а також – на полігоні аграрних інновацій Digital Field.

З 5 серпня стартує прийом документів на другий набір студентів на магістерську програму з точного землеробства. Про умови вступу  читайте на сайті Національного університету біоресурсів та природокористування України або ж дізнавайтеся за телефоном 0955067867!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.