“УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР -2021”: наймасштабніша польова практика

28 липня на базі ТОВ “Агро-Регіон Україна” (Бориспільський р-н, Київська обл.) відбувся один із найбільших польових заходів 2021 року – “УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР”.

Приємні новини від чиновників

Офіційне відкриття розпочалось із довгочікуваної новини від Тараса Висоцького, першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України:

«Минулого тижня Президент України підписав закон про агрострахування, над яким ми спільно, в тому числі з УКАБ, працювали рік. 2022 року ми активно й по всіх напрямках запустимо агрострахування. Впевнений, що далі буде тільки ріст, тому що знання – є площадка, де отримати, технології – є площадка, де отримати, а, де можуть бути форс-мажори із точки зору погодного фактору – можна буде застрахуватись».

Тож тепер аграрії, які зазнали збитків від погодних катаклізмів, масового розмноження шкідників та інших факторів за умовами агрострахування зможуть претендувати на допомогу  від держави (відшкодування до 60% вартості страхового платежу). Детальніше про закон – тут.

Новий формат

Цьогоріч «УКАБ Агротехнології» змінює формат – тепер це будуть регіональні події, на яких демонструватимуться ті рішення, що актуальні для певної місцевості. Перший такий день поля «Степ» відбувся 13 липня на Кіровоградщині, а 28 липня завершився захід «Центр» на Київщині.

«Коли виникла ідея провести УКАБ Агротехнології? Ми почали думати про це ще в 2015-16 році. І формально ініціатором був наш друг Антон Костирко з корпорації AGCO.  Він звернув увагу, що на ринку не вистачає події, де би аграрії самі вирішували яку техніку показати та яку роботу, які ділянки, які культури, вони хочуть побачити. Агротехнології – це не лише виставкова площадка, а те, що вимагає аграрний сектор від наших постачальників. Ми хочемо подивитися цю техніку в роботі, ми хочемо її перевірити, ми хочемо поспілкуватися, ми хочемо детально проговорити всі нюанси. Я щиро вдячний всім нашим партнерам, які сьогодні будуть показувати, спілкуватися, давати інформацію, якої нам на сьогоднішній день так не вистачає», – зазначив Алекс Ліссіста, президент УКАБ, генеральний директор ІМК.

Сучасні технології

Під час заходу аграрії мали можливість оцінити різні гібриди соняшнику та кукурудзи, а також порівняти результати посіву сівалок точного висіву: Tempo F8 (Vaderstad ), Azurit 9 (Lemken ), 9108 VE (Massey Ferguson), 3505 (Kinze ), Maestro 12 SV (Horsch), PRECISION CII (Equalizer), Optima SX (Kverneland), Precea 4500-2 CC (Amazone ), Maxima 3 RTE (Kuhn).

Впевненості в об’єктивності даних додає і сам підхід господаря поля – компанії Агро-Регіон, яка систематично проводить агродіагностику своїх полів та аналіз грунту в AgriLab. Таким чином в господарстві дбають про «здоров’я» своїх полів та створення оптимальних умов для культур. А коли живлення забезпечене на 100% якісно та точно, то й ефективність роботи техніки видно чіткіше.

Також можна було оцінити роботу широкої лінійки грунтообробної техніки, оприскувачів, комбайнів та дронів. У цілому захід пройшов жваво та інформативно. Наступна зустріч аграріїв відбудеться 12 серпня на Дні поля «Технології вологозбереження та точного землеробства» від компанії AgriLab.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.