Система живлення соняшника, кукурудзи, пшениці | Agrilab
Система живлення соняшника, кукурудзи, пшениці (відео)

Growex до початку внесення добрив зробив грунтовну роботу: ще влітку журналісти – агрономи провели масштабне дослідження ринку послуг агрохімічного аналізу грунту. Відео про “аналіз ринку аналізу” можна подивитися тут. 

Зрештою, за низкою критеріїв Growex обрав для себе компанію AgriLab та вирішили провести агрохімічний аналіз проб грунту із самостійним відбором. Тож господарі поля отримали від компанії методику, відібрали грунт та надіслали його до AgriLab . Відео про це – тут. 

Компанія AgriLab пропонує декілька покетів аналізу груну: базовий, мінімальний, комплексний та розширений.   Який набір показників буде оптимальним для господарства Growex запитав у Ярослав Бойка. Відео можна переглянути тут.  Проконсультувавшись із фахівцем, журналісти-агрономи вирішили провести аналіз грунту за комплексним переліком показників, який включає pH, pH буферний, розчинні солі, органічну речовину, нітрати, фосфор, бор, сума катіонів, калій, кальцій, магній, натрій, сірка, цинк, залізо, марганець, мідь.

Growex отримав протоколи з результаами аналізу та рекомендації – під потенційну та під планову врожайність. Що нового дізналися господарі про своє поле? Як змінили свою систему живлення? Дивіться відеоінтерв’ю з Олексієм Тарасенком, головним агрохіміком компанії AgriLab. Більше деталей – згодом на каналі AgriLab  Підписуйтесь!

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.