Практикум з точного землеробства

День поля- практикум по точному землеробству відбувся днями на Миколаївщині. Організувала захід компанія “Ландтех” спільно з ТОВ “Агротохінвестиційний союз”, на полях якого за участі AgriLab успішно впроваджуються інновації.

Зокрема, експерти AgriLab розробляли для господарства карти-завдання для змінного внесення ресурсів. Про цей досвід розповів керівник компанії “Агротохінвестиційний союз” Руслан Лазарєв.  У свою чергу Євгеній Предченко, фахівець компанії AgriLab, розповів учасникам заходу про етапи та переваги впровадження технологій точного землеробства.

“Диференційоване внесення добрив – це вже не інновація. Це життєва необхідність для отримання максимальної економічної віддачі від вкладеного в поле ресурсу… Чим вища строкатість врожайності по полю – тим більша потреба впроваджувати диференційоване внесення ресурсів,- зауважив Євгеній Предченко. Одна із переваг точного землеробства – оптимізація ресурсів, яка залежно від технології сягає до 50%”…

Досвід компанії “Агротохінвестиційний союз” та багатьох інших клієнтів AgriLab, підтверджує:  технології точного землеробства дозволяють ефективніше використвувати ресурси, а значить – отримувати більше прибутку з кожного гектару поля!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.