Французькі AgTech-компанії в AgriLab

Підвищення ефективності сільського господарства – глобальне завдання, яке виходить за межі країн. Розвиток агроінновацій сьогодні обговорювали представники французьких компаній Sigfox, Valeur tech та вітчизняної компанії AgriLab. Захід відбувся за сприяння Посольства Франції в Україні.

Французькі колеги представили свої інноваційні розробки, що, зокрема, здатні вирішити такі актуальні питання, як якість зв’язку та передачі сигналів у сільській місцевості та ознайомились з досвідом компанії AgriLab у впровадженні сучасних технологічних рішень. Зокрема, вони зауважили комплексність алгоритму проведення агродіагностики поля, який застосовує у своїй роботі AgriLab, та більш аніж лояльну цінову політику за таке дослідження з європейської точки зору.

Окрім того, експерти з агроінновацій обговорили економічну результативність технологій та зазначили, що саме збільшення ефективності кожного гектару поля має стати основним пріоритетом виробничим агрокомпаній. Адже збільшення врожайності не завжди означає збільшення прибутковості, а про це і європейські, і українські аграрії часто забувають.

Просування інноваційних технологій у сільському господарстві сьогодні – це передумова впевненого і «ситого» майбутнього світу. AgTeсh компанії створюють нові рішення, які здатні підвищити ефективність господарювання. Але рішення завжди за фермером.

Довідка: Sigfox – це компанія, яка розробляє рішення у сфері комунікації, зокрема – Інтернету речей. Сьогодні компанія представлена у понад 60 країнах світу.

Valeur tech – компанія, що створює цифрові та програмні технології для сільського господарства.

AgriLab – українська компанія, що створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу: від аналізу грунту до точного землеробства.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.