День поля компанії Agrimatco на Черкащині

До примх погоди аграріям не звикати! Тож і в п’ятницю, 07 вересня, дощ не став на заваді тим аграріям, які цікавляться інноваціями та сучасними агротехнологіями: усі вони зібралися на Дні поля компанії Agrimatco в м.Умань.

Тут вони побачили усі можливості техніки від JCB, Monosem, Jacto, дізналися про гібриди кукурудзи та соняшника від Euralis і системи захисту від STEFES, а фахівці AgriLab розповіли про те, як збільшити економічну ефективність агровиробництва завдяки агродіагностиці поля та технологіям точного землеробства.

Адже навіть найкращі гібриди кукурудзи не дадуть бажаного врожаю, якщо природний потенціал поля – низький. І навпаки, якщо потенціал поля високий, то доклавши трохи більше ресурсів, можна отримати значно вищий врожай. Тож обираючи насіння, треба враховувати можливості вашого грунту. А визначити їх можна лише провівши агрохімічний аналіз. І ті аграрії, які побували на Дні поля компанії Agrimatco, тепер знають: рентабельне агровиробництво починається з агродіагностики.

 

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.