Безкоштовний доступ до супутникового моніторингу | Agrilab
Безкоштовний доступ до супутникового моніторингу

Кожен з нас докладає максимум зусиль та ресурсів для прискорення неодмінної перемоги України над рашистькими окупантами. У перші дні війни на допомогу нашим захисникам AgriLab спрямував більше 2 000 000 грн. В тому числі й пікапи, якими проводили відбір проб для аналізу грунту. Але це не означає, що ми залишимо аграріїв наодинці з усіма складнощами найважчої посівної за 30 років. Ні! Україна буде з врожаєм! Завдяки підтримці міжнародних партнерів, маємо можливість відкрити українським аграріям безкоштовний доступ до супутникового моніторингу та інструментів для точного землеробства, щоб допомогти максимально оптимізувати використання ресурсів.

Безкоштовний доступ до супутникового моніторингу

Компанія AgriLab разом з  EarthDaily Agro/Geosys  відкривають всім господарствам України БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до інструментів супутникового моніторингу полів та точного землеробства разом із супроводом.

Рекомендації по удобренню культур та карти-завдання для посіву дозволять Вам оптимізувати використання добрив, насіння, пального та отримати максимальний результат, заощадивши ресурси.

Щоб отримати доступ, потрібно надіслати запит на електронну пошту: sales@agrilab.com.ua Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0689313307.

Ця ініціатива – лише початок. Сподіваємось, що незабаром зможемо повідомити вам більше хороших новин.

Надсилайте запити, щоб отримати доступ до інструментів та супроводу! Не дозволимо ворогові позбавити нас врожаїв!

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.