AgriLab, Avgust та Euralis провели День поля

Компанія AgriLab спільно з Август-Україна, Євраліс та АгроХімТехнолоджі провела День поля на базі ТОВ “Біотех ЛТД”, що на Київщині. Гості заходу оглянули демонстраційні ділянки посівів кукурудзи, соняшника, пшениці озимої, ріпаку, а експерти з компаній-організаторів розповіли їм про особливості  осіннього живлення озимих культур та представили технології, що дозволяють оптимізувати використання добрив. Зокрема, Олексій Тарасенко, агрохімік компанії AgriLab розповів про переваги, які отримують аграрії від проведення комплексної агродіагностики поля.

“Щоб приймати правильні управлінські рішення, треба враховувати співвідношення різних факторів: даних агрохімічного аналізу грунту, рельєфи, погодно-кліматичні умови, історія поля, сівозміни тощо., – зауважив він. Проведення комплексної агродіагностики дозволяє оптимізувати використання ресурсів до 20-30% та закладає фундамент для впровадженння технологій точного землеробства”. 

Сказані експертом слова підтвердили і гості заходу, адже серед присутніх виявилось чимало аграріїв, які вже проводили агродіагностику своїх земель і переконалися у її результативності. А дехто пішов у впровадженні інновацій далі, як от агроном Олег Пелипенко. Він поділився своїм досвідом застосування даних агродіагностики та впровадження диференційованого внесення добрив за картами-завданнями AgriLab.

Про важливість аналітичного підходу до рослинництва зауважив і господар заходу – професор, агрохімік, директор ТОВ “Біотех ЛТД” Анатолій Бикін. Він розповів про експеримент, проведений з AgriLab раніше по підживленню пшениці.

“Виявили, що маємо 5 різних зон забезпечення живленням. Стан рослин і наявність азоту на 60% масиву — добрі. А от на 40% — незадовільні, погані. Розрахували норми і вже підживлювали диференційовано. Очевидний результат не забарився. Приріст урожаю склав від 0,2 до 0,6 т/га.”

Отже, впроваджуючи інновації сьогодні, ми закладаємо надійний фундамент для процвітання сільськогосподарських підприємств.

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.