В’ячеслав Адамчук – Agrilab
В’ячеслав Адамчук
PhD, Університет МакГілл, Канада, експерт AgriLab

В’ячеслав Адамчук здобув вищу освіту в Національному аграрному університеті України. Пізніше він отримав звання кандидата наук сільськогосподарської і біологічної інженерії в Університеті Пердью (Вест-Лафайєтт, штат Індіана, США).

Незабаром після закінчення, доктор Адамчук почав свою наукову кар’єру в якості викладача в інженерному відділі біологічних систем в Університеті штату Небраска-Лінкольн (Небраска, США). Там він проводив дослідження у сфері сільського господарства, робототехніки, точного управління просторовими даними, а також розробив методику для перевірки точності тракторних систем автоматичного керування.

Згодом доктор Адамчук продовжив свої дослідження в Університеті МакГілл (Канада), зберігаючи при цьому ад’юнкт статус в Університеті штату Небраска-Лінкольн.

Як встановити оптимальну норму висіву або внесення агрохімікатів відповідно до економічно обґрунтованих потреб? Є очікування, що сенсорні технології, поєднанні з технологіями змінних норм, мають дати відповідь не це питання в кожній точці поля. Насправді, це не так.

Статті:

Система контролю з двома рівнями 

Особистий блог
ЗМІ про нас
Журнал “Зерно”: В’ячеслав Адамчук про точне землеробство
Набір інформаційних технологій, відомий як точне, розумне або цифрове агровиробництво (precision agriculture), дає змогу встановлювати проблеми, пов’язані з виробництвом продукції рослинництва і тваринництва та оптимізувати виробничий процес. Нині точне землеробство має стосунок до всього управління фермерськими господарствами задля оптимізації економічних показників і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. До нових технологій можна зарахувати додаткові функції […]
Поради фахівців
Система контролю з двома рівнями
Розвиток сучасного сільського господарства відбувається під час інтенсивного розповсюдження інформаційних технологій. З метою збільшення ефективності використання ресурсів і заощадження навколишнього середовища, поєднання інформаційних технологій і технологічного циклу вирощування сільськогосподарських культур дало початок точному землеробству. Починаючи від систем автоматичної навігації – до дистанційної діагностики стану культур, окремі елементи точного землеробства вже міцно інтегровані в процеси сучасного […]
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.