Міжнародна виставка високотехнологічної продукції IESS 2020 в Індії | Agrilab
Міжнародна виставка високотехнологічної продукції IESS 2020 в Індії

В Індії відбулась дев’ята Міжнародна виставка високотехнологічної продукції IESS 2020. Компанія AgriLab була представлена на цьому заході у складі офіційної делегації з України.

IESS 2020 – це  платформа, яка демонструє передові технічні досягнення у світовій промисловості. На заході зібрались представники з понад 60-ти країн світу, загальна кількість учасників сягнула понад 10 000,  а більше 400 експонентів представили свої досягнення на виставці.

Своїми враженнями про одну із наймасштабніших подій у сфері інновацій поділивися Євгеній Предченко, заступник директора по проектах компанії AgriLab. З 3 по 8 березня він перебував в Індії у складі офіційної делегації від України. Зауважимо, що організатори заходу самостійно обирали делегатів – представників компаній, співпраця з якими може бути цікавою.

Євгеній Предченко зауважив, що IESS 2020 щороку збирає все більшу і більшу кількість відвідувачів та експонентів:

«Захід проводиться 9-ий раз підряд.  І хоча я був присутній тільки на ньому, статистика і ефективність попередніх восьми заходів вражають! Попри невелику площу, яку можна порівняти з 3-4-ма повністю заповненими павільйонами на звичній нам КиївЕкспоПлазі та насиченість як відвідувачів так і учасників – організація заходу приємно тішить».

Індія входить в ТОП-10 найбільших світових економік за рівнем ВВП. В країні активно розвивається ІТ-індустрія, фармація, космічна галузь. Протягом декількох років Індія незмінно очолювала рейтинг Global Srevices Location Index, який оцінює ринок аутсорсингу  ІТ-послуг за такими показниками, як фінансова привабливість, людські ресурси та бізнес-середовище. Тож країна має великий потенціал у сфері інновацій.

«Мене приємно вразила привітність людей та їх налаштованість, бажання до роботи. Індія має колосальний людський ресурс і над потужний виробничий склад – заводи, цехи та інше. У країні сьогодні поєднуються традиційні промисли та високотехнологічні галузі. Населення Індії і Китаю – практично рівні. За умови розвитку освітньої сфери та підготовки спеціалістів, яких наразі не вистачає, в Індії будуть колосальні економічні зміни, – поділився своїми враженнями від поїздки Євген Предченко.  З цікавих речей виставки – це присутність повноцінних рішень як і hardware так і software рішень. Електробайки власної розробки, хоча 99% авто в Індії – це бензин та дизель.  За 6 днів перебування в Індії та активних поїздках в різні регіони, я не помітив жодного електрокара чи подібних рішень».

Водночас, Євген Предченко зауважив, що українська продукція на виставці практично не була представлена, хоча потенціал для співпраці у сфері інноваційних рішень – високий.

«Українська продукція у рамках платформи IESS практично відсутня. Ринок Індії відкритий до співпраці… Держава Індії підтримує розвиток інноваційних рішень та можливість світової партнерської співпраці. Адже всі  зобов’язання по робочій поїздці в більшій частині покрила на себе сторона Індії. І тут чітко видно, кому це цікаво і хто готовий тратити свій ресурс для розширення ринків споживачів своєї продукції».

Ринок інновацій набирає з кожним роком все більших обертів у світі. Компанія AgriLab пильно стежить за розвитком новітніх технологій, зокрема – в аграрній сфері. За останні три роки фахівці компанії побували на галузевих виставках та конференціях США, Канади, Великої Британії, Європи, Китаю, Індії. Тож, слідкуйте за розвитком інновацій разом з Аgrilab

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.