Локально-стрічкове внесення добрив | Agrilab
Локально-стрічкове внесення добрив (відео)

Як впроваджується технологія локально-стрічкового внесення добрив? Який результат вона приносить? Про практику застосування агртехнології розповів Владислав Лавріненко, керівник агрономічного департаменту компанії AgriLab. 

Владислав Лавріненко має значний досвід роботи з технологією локально-стрічкового внесення добрив. Він впроваджував її у різних господарствах і завжди це рішення давало відмінний результат – і агрономічний, і економічний.

«Локально-стрічкове внесення – це економія 30 % добрив. І рівно на стільки ж збільшується ефективність від використання цих добрив. Відповідно економія не менше 30% в коштах.  До того ж, внесення добрив відбувається на ту глибину в грунті, яку потребує рослина».

Також фахівець розповів про  деякі технічні деталі впровадження локально-стрічкового внесення добрив.

«Відповідний агрегат може наповнюватися насінням і добривом.  До нього приєднується сівалка.  Сівалка – це одночасне розміщення бункеру та сівалки на одній рамі, а от посівний комплекс складається з двох частин: окремо – бункер та окремо – сівалка. Він – багатофункціональний. Посівний комплекс надалі потребує лише наявності електричного мотора, який подає основну масу добрив, а далі потрібно лише поставити розподільчу лапу-грибок та зробити її розведення. Провівши невеликі маніпуляції біля робочих органів,  можна вносити добрива.  Є багато агрегатів, які підлягають переобладнанню під локально-стрічкове внесення добрив. Впровадження технології локально-стрічкового внесення добрив потребує певних інвестицій, але економічний ефект від неї буде значним. КІнцевим результатом стане збільшення врожайності та отримання додаткового прибутку».

Владислав Лавріненко зауважив, що з кожним роком технологія локально-стрічкового внесення добрив набирає все більше прихильників.

«В першу чергу таку технологію використовують холдинги. Такі агрегати є широкозахватними, обробляють поля з великою площею… Фермерські господарства також використовують технологію локально-стрічкового внесення добрив, хоч і значно менше, в порівнянні з холдингами, адже переобладнання техніки в господарстві необхідними агрегатами передбачає витрату чималих коштів. Проте фермери теж йдуть до точного землеробства. Без цих змін сільське господарство неможливе ! Точне землеробство впроваджується поступово. Сьогодні аграрія цікавить економія коштів зі збільшенням прибутку. Та перш чим зекономити, необхідно понести затрати на переобладнання або закупівлю відповідного агрегату».

Більше деталей – у  відео.

 

Попередня новина Всі новини Наступна новина
Замовити дзвінок
Iм'я:
Телефон:
Додати коментар
Коментар:
Дякую за заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом дня.
Дякуємо! Тепер ви перші дізнаєтеся про інновації.